Francouzská obec zrušila dvě autobusové zastávky, často na nich docházelo k útokům nožem na řidiče

Francouzská obec zrušila dvě autobusové zastávky, často na nich docházelo k útokům nožem na řidiče

Stále více míst v islamizovaných oblastech evropských měst se stává nebezpečnými nejen pro původní obyvatele země, policisty nebo hasiče, ale také pro řidiče městské dopravy. Mnoho takových lokalit již plně ztratilo dopravní obslužnost, neboť jezdit tam bylo o život nejen řidičů, ale i pasažérů. Ostatně, několikrát jste si zde mohli přešít o hořících autobusech, do nichž někdo hodil Molotovův koktejl.

Nejeden řidič se pak stal i terčem útoků nožem, což dokládá i další případ zrušených autobusových zastávek v islamizované čtvrti francouzské obce Aubervilliers.

Dvě zastávky v rue Heurtault budou od pondělí zrušeny. Rozhodnutí bylo přijaté společně radnicí a RATP kvůli útokům nožem. Ukončení provozu zastávek potrvá do 31. ledna.

Rozhodnutí bude mít na lokalitu tvrdý dopad. Od pondělí již uživatelé autobusových linek 512 a 173 nemají službu na rue Heurtault v Aubervilliers (Seine-Saint-Denis). „Obě zastávky jsou pozastaveny,“ potvrzuje Damien Bidal, náměstek primátora pro sociální věci, parkování a dopravu. Nejen, že autobusy už tam nezastavují, ale pojedou i jinou trasou.

K uvedenému už jen dodávám, že příliš nechápu, proč budou zastávky zrušeny jen do konce ledna. Copak poté útoky přestanou?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout