Francie: Policisté šli uklidnit řádění muslimského gangu – dostali se pod palbu – 3 zranění (video)

Francie: Policisté šli uklidnit řádění muslimského gangu – dostali se pod palbu – 3 zranění (video)

V oblastech, které jsou pod nadvládou muslimských gangů, je třeba s něčím podobným počítat. Ve Francii je už pár stovek takových zón a stále přibývají další. V jihofrancouzském Nice už je velmi početné arabské obyvatelstvo, což samozřejmě má své důsledky, jak jsme mohli vidět třeba při útoku Tunisana na pěší zóně, kde zabil kamionem více než 70 lidí.

Mnoho gangů se zabývá nejen prodejem drog, ale také natáčením rapových videí. Právě při natáčení jednoho takového videa se dostali policisté pod palbu pyrotechniky.

Tři policisté byli tuto neděli odpoledne zraněni v Nice (Alpes-Maritimes), když  zasahovali při nepovoleném natáčení rapového klipu. Policie se dostala pod palbu ohňostrojů a vržených předmětů. Dva nezletilí byli zatčeni.

Výbuchy byly hlášeny ve čtvrti Ariane v Nice, rue Amédée-VII kolem 15:30. Divokého natáčení klipu od Marseillského rappera Graye, se zúčastnilo asi šedesát jedinců. Dostavilo se několik policejních posádek a začala kontrola.

Situace se rychle vyhrotila: mladíci na policii zaútočili pyrotechnikou, vypuštěnou desítkami nepřátelských jedinců. Tři policisté byli popáleni.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout