BLM sbírá 5 milionů dolarů na kauci pro černocha, který vjel autem do vánočního průvodu

BLM sbírá 5 milionů dolarů na kauci pro černocha, který vjel autem do vánočního průvodu

Zavraždil bělochy, tak si zaslouží být na svobodě. Tak nějak zřejmě přemýšlí organizace GoFundMe v Milwaukee Black Lives Matter, která běžně vybírá peníze na kauce pro kriminální černochy. Poněkud bizarní je i fakt, že hlavním iniciátorem sbírky pro vraha z vánočního průvodu je běloška.

Stránka GoFundMe v Milwaukee Black Lives Matter potřebuje vybrat 5 milionů dolarů pro neziskovou organizaci na kauci. Se sbírkou přichází několik dní poté, co GoFundMe uzavřel sbírku BLM pro Darrella Brookse, podezřelého z útoku ve Waukeshe.

Předchozí stránka GoFundMe, která sháněla finanční prostředky speciálně na Brooksovu kauci, byla stažena z důvodu porušení podmínek služby platformy. Nová fundraisingová stránka, která byla založena před dvěma dny, se snaží vybrat přesně stejnou částku, ale je ve svém jazyce mnohem obecnější a nezmiňuje Brookse. 

Stránka, kterou založila běloška Holly Zollerová, říká, že shromažďuje peníze pro Bail Project, neziskovou organizaci, která pracuje na získávání finančních prostředků na kauce černých lidí. Skupina zachránila řadu lidí zatčených loni během protestů Black Lives Matter. 

Holly Zollerová vybírá peníze na kauci pro masového vraha Brookse

Zollerová říká, že shání peníze, aby pomohla potřebným, i když neříká, kam peníze půjdou poté, co budou poskytnuty projektu kauce. 

Brooks je obviněn z toho, že najel autem do vánočního průvodu ve Waukesha ve Wisconsinu, zranil desítky lidí a šest zabil, včetně jednoho dítěte. V té době byl venku na kauci ve výši pouhých 1000 dolarů. Organizátor předchozí stránky GoFundMe popsal Brookse, usvědčeného sexuálního delikventa, jako „našeho drahého přítele“ a naznačil, že zatčení Brookse bylo výsledkem systematického rasismu.

I když nový projekt nespecifikuje, že pomůže Brooksovi, mnozí stránku obvinili z toho, že používají mezeru v systému, aby pokračovali v porušování podmínek služby platformy, které brání získávání finančních prostředků pro někoho obviněného z násilných trestných činů.

Zollerová je uvedena na webových stránkách projektu Bail Project jako „narušitel kaucí“ v Louisville, Kentucky. „Narušitele kaucí“ skupina popisuje jako „členy komunity oddané rasové a ekonomické spravedlnosti“.

Tiskový manažer The Bail Project Joseph Patee řekl, že jeho charita nemá žádnou spojitost s fundraiserovou kampaní a nezískává finanční prostředky pro Darrella Brookse. Zdá se tedy, že jde především o iniciativu Holly Zollerové…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout