Německo: Údajně psychicky nemocný Egypťan hodil Afghánce pod vlak, ten přišel o nohu

Německo: Údajně psychicky nemocný Egypťan hodil Afghánce pod vlak, ten přišel o nohu

Případy, kdy se obohacovači vzájemně vraždí (či se o to jako v tomto případě pokouší), nejsou nijak neobvyklé. Všeobecně se mezi sebou nesnáší Arabové a černoši, ale bojují proti sobě i různé muslimské gangy.  V tomto případě mělo jít údajně o pokus o vraždu náhodného známého, což příliš o motivu nevypovídá.

Mnichov je stále pestřejší. A přímo v srdci barevného Mnichova se v neděli odpoledne stalo něco nepředstavitelného pro každého cestujícího vlakem. Něco, co je nyní nedílnou součástí multikulturní společnosti: 41letý nezaměstnaný Egypťan „hledající ochranu“ strčil svou oběť, s níž se nedávno dostal do hádky, před přijíždějící vlak. Oběť  – Afghánec – přežil vážně zraněný. Soupeř si musel nechat amputovat nohu na jednotce intenzivní péče. Ale podobné obohacení mohlo zasáhnout i kteréhokoli jiného obyvatele Mnichova.

BILD píše: „Hororový akt na mnichovském Stachusu – muž (37) v mikině byl hozen pod vlak“. Mezitím jsou okamžitě citovány obvyklé eufemisticky-lživé fráze typické pro Merkelové Německo 2021:

„Muž, který strčil jiného muže před S-Bahn v Mnichově, trpí podle policejních zjištění mentálním postižením.“

„To je zřejmé z prvního odborného posouzení psychiatra, který vyšetřil podezřelého,“ řekl policejní mluvčí v pondělí odpoledne.

Krátce před nedělní 16.hodinou se dva multikulturní obohacovači pohádali v suterénu Stachusu, poznali se pravděpodobně až v den činu. Poté, co se oba muži navzájem neverbálně napadli, 41letý Egypťan vzal 37letého muže a držel ho, dokud S8 nejela směrem k letišti v suterénu Stachus.

Přesně v tomto okamžiku Egypťan shodil svou oběť plnou silou před přijíždějící vlak – 37letý muž byl přejet vlakem a vážně zraněn v oblasti nohou. Šokovaní svědci na nástupišti vytočili tísňové volání, provoz  byl zastaven.  Když byl Egypťan  zatýkán, podle policie kladl masivní odpor. Nejprve byl převezen na policejní stanici a poté na policejní ředitelství.

Policejní mluvčí Benjamin Castro-Tellez řekl: „Vyšetřujeme pokus o vraždu. V psychiatrickém posudku pachatel nejprve prohlásil, že byl posedlý ďáblem.“

Státní zastupitelství chce nyní požádat o příkaz k umístění na psychiatrii okresní nemocnice Haar. Oba muži se podle jejich tvrzení setkali až v neděli. Na hlavním nádraží dostali od policie přátelské „pokárání“. Příčina sporu je stále nejasná a v současné době je předmětem vyšetřování.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout