Antifa devastovala italský Turín na protest proti vyhoštění kriminálních Afričanů (video)

Antifa devastovala italský Turín na protest proti vyhoštění kriminálních Afričanů (video)

Demonstrace Antify a dalších příznivců afrických obohacovačů, se odehrála ve stejný den, kdy se sešly statisíce lidí v ulicích Terstu či Milána, aby pokojně protestovaly proti zeleným pasům. Tito demonstranti byli zbiti obušky, mnozí byli zatčeni či „umravněni“ slzným plynem, případně vodními děly.

Anarchisté však – jako obvykle – ničili a zapalovali ohně, aniž by proti nim někdo zasáhl tak, jako policie zasahovala proti pokojným demonstrantům v jiných italských městech. Ostatně, tyto ultralevicové bojůvky jsou v celé EU nebývale hájeny, neboť prosazují zájmy globalistů.

Zatímco poctiví občané byli biti v Terstu, Miláně a mnoha dalších italských městech, v Turíně mohla sociální centra – tedy anarchisté s přistěhovalci –  město devastovat.

Aby se pomstili za některá vystěhování ilegálů a jejich deportace, uspořádalo 400 levicových násilníků protesty v ulicích centra Turína. Protestovali proti hlídaným hranicím a proti vyhošťovacímu centru: demonstranti samozřejmě potřebují Severoafričany, kteří je zásobují drogami. 

Ve městě došlo v posledních letech k vystěhování ilegálů z azylového domu na Via Alessandria a Serrande na Corso Giulio Cesare.  Anarchisté při protestu došli k Porta Palazzo a pokračovali na sever směrem k via Bersezio 3, adrese nového, ilegály obsazeného domu. Pokud někdo očekával,  že poté došlo na stížnosti a zatýkání, tak k ničemu podobnému zde samozřejmě nedošlo.

Ministryně vnitra Lamorgeseová  tluče pouze pokojné italské občany, nikoli nelegální přistěhovalce a jejich příznivce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout