Calais: Ilegálové vyhrožovali, že pokud nebudou vpuštěni na moře, utopí vlastní děti, později se sami utopili

Calais: Ilegálové vyhrožovali, že pokud nebudou vpuštěni na moře, utopí vlastní děti, později se sami utopili

Možná i vám neunikla diplomatická válka mezi Francií a Velkou Británií v souvislosti s letošní invazí, kdy Velká Británie zaznamenává rekordní počet připlutí. Vzájemné hádky se vyostřily poté, co se minulý týden ve středu utopilo kousek za Calais 27 ilegálů, mířících do britského Doveru.

Johnson nyní požaduje, aby si Francie všechny příchozí vzala zpět, což samozřejmě Francouzi odmítají. V neděli pak proběhla schůzka evropských zemí, ovšem bez Velké Británie  ( schůzky se zúčastnili zástupci Francie, Belgie, Nizozemska a Německa). Dohodli se, že Frontex nasadí letadlo nad Lamanšským průlivem  a to od středy 1. prosince.

Tato jednání byla právě reakcí na nedávnou nehodu člunu, která měla za následek 27 mrtvých. Nyní ovšem vyplulo na povrch, že policie se pokusila skupinu zastavit, ale muži vyhrožovali, že pokud je nepustí, hodí do vody malé děti, které byly součástí skupiny. Po této výhružce nakonec policie přestala skupině ilegálů bránit v odplutí. Jak to dopadlo, už víte. Jen po pár kilometrech se utopily nejen děti, ale i ti, kdo vyhrožovali jejich utopením.

Tento případ jasně ukazuje, že mnoha ilegálům až tak na dětech nezáleží a to dokonce ani na jejich vlastních. To potvrzují i mnohé vraždy ze cti, kdy rodiče zavraždí svoji vlastní dceru, která nežije podle zásad islámu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Calais: Ilegálové vyhrožovali, že pokud nebudou vpuštěni na moře, utopí vlastní děti, později se sami utopili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout