EU zakazuje používat slovo „Vánoce“, prý to uráží islámské přistěhovalce

EU zakazuje používat slovo „Vánoce“, prý to uráží islámské přistěhovalce

EU nám už delší dobu dává najevo, jakou budoucnost pro Evropu globalisté chystají. Před časem nám představila budoucího Evropana jako černocha a nedávno podpořila propagandu nošení hidžábů. K tomu je třeba připočítat i miliony, které i z vašich daní posílá organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo.

Nejnovější nesmysl pocházející z dílny EU, je obsažen v oficiálním sdělení Evropské komise. V dokumentu pod názvem #UnionOfEquality , který je určen pro vnitřní oběh, jsou uvedena nová pravidla pro komunikaci. Pokyny Evropské komise pro inkluzivní komunikaci uvádějí kritéria, která mají být přijata pro zaměstnance Komise v oblasti externí a interní komunikace. Text uvádí jedno po druhém všechna pravidla, která nejen změní projevy běžného každodenního života, ale jdou také proti zdravému rozumu. To vše ve jménu politické korektnosti.

Je zakázáno používat genderová jména jako „pracovníci nebo policisté“, je zakázáno používat „slečna nebo paní“, pokud si to nevyžaduje příjemce sdělení. EK pak uvádí i pravidla pro konference. Dost bylo „Dámy a pánové“, ale je třeba použít formuli „Vážení kolegové“. Dokument se zaměřuje na specifické oblasti, jako je gender, LGBTIQ, rasové a etnické otázky nebo životní styly a přesvědčení. V tabulce je uvedeno, čeho je třeba se vyvarovat. Je tam například výzva: „Dávejte pozor, abyste nezmínili konkrétní pohlaví“  nebo „neoslovujte muže a ženy odlišně (například muže příjmením, ženu jménem)“.

Dlouhý seznam zákazů se dotkl také Vánoc. Evropská komise vyzývá k tomu, aby se „zabránilo tomu, že vyvoláte dojem, že každý je křesťan“. Závěr? „Ne každý slaví vánoční svátky – musíte být citliví na skutečnost, že lidé mají různé náboženské tradice.“ A jde to ještě dál, ve jménu inkluzivnosti Evropská komise navrhuje nepoužívat frázi „vánoční období“. Ale má se používat „období prázdnin“. A jako by to nestačilo, doporučuje se používat obecná jména místo „křesťanských jmen“.

Není zřejmě náhodou, že ve stejnou dobu, kdy přišla EK se zákazem používání slova „Vánoce“, přišli se stejnou regulí i v Britanistánu, kde taktéž doporučili používání slova „prázdniny“ místo „Vánoce“.

Rušení zvyků a tradic je potřebné k likvidaci národů a národních států Evropy. Proto ta „likvidace“ Vánoc (viz rušení vánočních trhů u nás i v některých dalších zemích Evropy). Muslimové se prostě nesmí urazit, proto se postupně přestanou slavit Vánoce tak, jako se o jejich potlačení v Evropě pokouší už druhým rokem.

Ovšem pochybuji, že podobné instrukce, jaké podala EK směrem k používání pojmu „Vánoce“, použije i v případě ramadánu. Ten se podle všeho časem stane hlavním evropským svátkem…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.4]

2 thoughts on “EU zakazuje používat slovo „Vánoce“, prý to uráží islámské přistěhovalce

  1. Podobne ako do Hitlerovej vlády, aj do Európskej komisie sa vyberajú /nikto ich nikdy nevolil, nikto ich nekontroluje, nikomu sa nezodpovedajú, nikto ich nemôže potrestať, majú absolútnu moc/ len tí najhorší eurofašistickí, protikresťanskí a globalistickí fanatici. Platí to pochopiteľne aj pre byrokratov na nižších úrovniach, napr. úradníkov pracujúcich pre zastúpenia Európskej komisie či parlamentu v jednotlivých kolóniách Bruselu. O židovskom pôvode ako veľkej výhode pri tomto výbere som už písal. Politbyro ÚV KSSZ bolo oproti EK celkom neškodným spolkom. Aj za Stalina…

  2. Trúfam si napísať,že v europarlamente nesedí ani jeden skutočný konzervatívny kresťan. Keby sa ku konzervatívnym kresťanským hodnotám hlásili také bandy ako Morawieckeho, Orbánova, Janšova, Le Penovej či Salviniho mafia /o.i. fanatickí sionisti a podporovatelia denného prívalu legálnych migrantov/, miesto kandidatúry do bábkového europarlamentu a snáh o „reformy“ štvrtej ríše by už dávno inicovali referendum o vystúpení. Toto referendum však niekedy až hystericky odmietajú. Z osôb zvolených na Slovensku patria k „reformátorom“ iba liberálno-probruselskí odpadlíci od Kotlebu Uhrík a Radačovský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout