Za letošní rok se v Itálii vylodila armáda více než 50 tisíc muslimských invazistů

Upozorňuji, že číslo uvádí počet připlutí, která byla nějak evidována. Další invazisté připluli do Itálie nepozorovaně, aniž by byli kdekoli hlášeni (autonomní přistání na odlehlých plážích) – u nich nikdo nezná přesný počet.  Mnoho dalších přišlo přes sever balkánskou trasou, přičemž ani v tomto případě není jasné, kolik příchozích v Itálii zůstalo a kolik jich zemí prošlo nepozorovaně dál do Evropy.

Tabulka níže uvádí počet těch, kteří připluli lodí a byli záhy po přistání zaevidováni:

Jak sami vidíte, zdaleka nejvíc bylo Tunisanů, kteří však právě v Evropě patří k nejčastějším pachatelům teroristických útoků.

Jejich přijetí stojí italské daňové poplatníky téměř 60 milionů EUR měsíčně, 720 milionů EUR ročně, jen za přímé náklady.

Další samozřejmě přicházejí i jinými trasami, aktuálně přes Španělsko (Kanárské ostrovy, marocké exklávy i přes Baleáry nebo pevninské Španělsko), Řecko, Pobaltí a Polsko. A znovu zdůrazňuji, že neevidovaných bude možná ještě víc…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Za letošní rok se v Itálii vylodila armáda více než 50 tisíc muslimských invazistů

  1. Skutečně zvláštní mentalita „humanistických“ Italů, jež se nechají zabíjet, zraňovat, znásilňovat, okrádat a zotročovat a ještě za to platí desítky či stovky miliard Kč ročně. Z toho má asi radost jen papež, neziskovky, pašeráci a vedení EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout