Švýcarsko: Muž prováděl zvrácené islámské rituály exorcismu na mladé dívce, znásilnil ji a těžce popálil

Muslim,  který tak trýznivě mučil devatenáctiletou dívku, byl ve Švýcarsku ilegálně, podle všeho se živil právě zakázaným exorcismem a prodejem drog. Za trýznivé praktiky při exorcismu, díky nimž byla mladá dívka zmrzačena. dostal už vloni zvrhlý muslim 4 roky vězení. Ihned se odvolal a nyní proběhl odvolací osud, který trest zmírnil..

Případ, který není nijak triviální, se vloni projednával před trestním soudem v La Chaux-de-Fonds. Muž, který praktikoval rituály islámského exorcismu, byl ve čtvrtek odsouzen ke čtyřem letům vězení a k následnému vyhoštění ze švýcarského území na osm let. Obžalovaný byl shledán vinným z těžkého ublížení na zdraví, znásilnění, sexuálního nátlaku a sexuálního napadení dítěte. K událostem došlo mezi jarem 2019 a únorem 2020. Obžalovaný je všechny popřel, s výjimkou nelegálního pobytu ve Švýcarsku.

Podle soudce  obžalovaný provedl několik rituálů exorcismu na mladé ženě (19 let). Poslední rituál se změnil v noční můru pro oběť. Byla potřísněna olivovým olejem, pokryta solí a pak sněhem. Tato směs jí způsobila popáleniny 2. stupně na 12% těla. Obžalovaný se nezastavil a dál se údajně pokoušel vyhnat ďábla. Neposlouchal rady lékařů a propíchl oběti puchýře, aby dostal  ďábla z jejího těla ven. Mladá žena musela chodit asi měsíc o berlích.

Ale to není vše, muž také použil svůj vliv na oběť, zejména náboženský. Aby ji donutil k sexu, řekl jí, že si ho imám vybral za jejího manžela. Žena pohlavní styk přesto odmítla, a proto byl obviněný odsouzen za znásilnění. Obžalovaný využil své fyzické převahy, aby dívku znásilnil.

Soud také usvědčil muže z podávání drog jiné oběti, které bylo v té době 15 let. Dívku také sexuálně napadl. Obhájce obžalovaného se domáhal zproštění obžaloby. Proti rozsudku se záhy obžalovaný odvolal.

Temtp temný případ náboženského exorcismu a manipulace opět obsadil v úterý trestní soud. Ten se opět zabýval tímto odporným příběhem, neupřímným příběhem, který se změnil v noční můru pro mladou dívku, které bylo v době, kdy se čin odehrál, 19 let.

Obžalovaný, dnes sedmačtyřicetiletý muž, se odvolal proti čtyřletému trestu odnětí svobody, který v prosinci 2020 vynesl trestní soud v La Chaux-de-Fonds. Byl odsouzen mimo jiné za znásilnění a těžké ublížení na zdraví. Jeho trest byl v úterý snížen o jeden rok, takže exorcista a násilník, který má rok vězení za sebou, si posedí už jen dva roky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Švýcarsko: Muž prováděl zvrácené islámské rituály exorcismu na mladé dívce, znásilnil ji a těžce popálil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout