Šest z deseti Francouzů věří, že budou nahrazeni Afričany a Araby

Šest z deseti Francouzů věří, že budou nahrazeni Afričany a Araby

Otázka ovšem je, zda se tento fakt nějak projeví na výsledku voleb, které čekají Francii už za půl roku. Pokud by skutečně těchto 60% Francouzů volilo ve finále Erica Zemmoura nebo Marine le Pen a ne Macrona, pak by se ještě dal celý vývoj alespoň pozastavit. Chalífát by pak přišel možná o jednu generaci později, než v případě, kdy vyhraje Macron (připomínám, že ve Francii je prezidentský systém, takže prezident je v této zemi důležitý podobně, jako v USA).

Nedávný průzkum ukázal, že více než šest Francouzů z 10 věří, že k fenoménu tzv. „Velké náhrady“ dojde.

Eric Zemmour a členové National Rally, strany Marine le Pen, vidí tento průzkum jako potvrzení jejich představ o imigraci.
Se vzorkem více než 2000 lidí registrovaných na volebních seznamech se volební institut Harris interactive for Challenges zeptal na možnost „velké náhrady“ ve Francii.

V této studii bylo popsáno jako fenomén, že evropské, bílé a křesťanské populaci hrozí vyhynutí po muslimské invazi z Maghrebu a černé Afriky“. Mezi těmi, kteří vyjádřili názor na tuto otázku, se podle tohoto průzkumu 61 procent respondentů domnívá, že k této náhradě dojde.

Současně 67 procent dotázaných uvedlo, že se obávají, že k něčemu takovému dojde. Mezi obhájci této teorie je Eric Zemmour jedna z předních mediálních osobností. „Myšlenky, které zastávám, jsou nyní ústředním bodem francouzské společnosti,“ poznamenal na Twitteru.

Europoslanec za Národní shromáždění (RN) Jean-Lin Lacapelle vtipkoval takto: „Velká náhrada je fantazie pro velkou část politické třídy, ale realita a obava pro velkou většinu Francouzů. Jednejte nebo vymizíme!“

Další europoslanec za RN Nicolas Bay také na Twitteru uvedl, že „Velká náhrada“ je realitou, kterou zažívá a trpí mnoho Francouzů, a je pro většinu z nich legitimním zájmem“. Teorie byla vyvinuta spisovatelem Renaudem Camusem. Tato teorie, která je svými kritiky obecně odsuzována jako spiklenecká a rasistická, tvrdí, že francouzské a evropské obyvatelstvo bude postupně nahrazeno mimoevropským přistěhovaleckým obyvatelstvem.

K uvedenému jen dodávám, že to vše je v plánu a počítá se v něm i se zeměmi Visegrádu, jak nedávno uvedl člen WEF, tedy Světového ekonomického fóra, přes nějž dnes globalisté řídí celý svět. Oni sami tuto velkou náhradu zahrnuli jako součást tzv. Velkého resetu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Šest z deseti Francouzů věří, že budou nahrazeni Afričany a Araby

  1. Dovolím si pripomenúť,že Francúzsko /podobne ako Rusko či Rumunsko/ nemá prezidentský, ale takzvaný poloprezidentský /semiprezidentský/ systém dávajúci určité právomoci aj vláde a len veľmi malé parlamentu. Áno, existuje aj veľa republík s čiste prezidentským systémom, ale v Európe je takou len Bielorusko. Pokiaľ ide o tému článku, nepochybujem o intenzívnej príprave falšovania volieb v prospech „demokratického“ kandidáta /nemusí to byť nutne Macron/.

  2. Takže ti Francouzi berou tu výměnu obyvatel již jako hotovou věc, na které nejsou schopni nic změnit, a jsou s tím smíření, jako nemocný člověk, který se již smířil s odchodem z tohoto světa. Je smutné, že s tím nehodlají nic dělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.