Před deseti lety byl zavražděn Kaddáfí, od té doby připlulo k italským břehům více než milion Afričanů

Před deseti lety byl zavražděn Kaddáfí, od té doby připlulo k italským břehům více než milion Afričanů

Rozvrácená Libye a vražda Kaddáfího byly tím, co pomohlo islamizovat Evropu asi nejvíc. Nyní už snad nikdo nepochybuje, že intervence do Libye měla přesně tento cíl. Ostatně, právě rozvrácení muslimských zemí je vhodnou záminkou k dovozu jejich občanů do Evropy a posléze i sloučení jejich rodin.

Více než milion v 95% případů muslimů, kteří přistáli v Itálii, je ovšem jen jednou částí invaze. Částí, k níž je třeba doplnit i invazi přes Řecko a balkánskou trasu, španělské území (zejména Kanárské ostrovy) a nyní i invazi  přes sever – tedy z Běloruska přes Pobaltí a Polsko.

Války slouží k „přesunu“ obyvatelstva, jako tomu bylo v Sýrii a Libyi.

Po dohodě s Kaddáfím se počet přistání v Itálii výrazně snížil a v roce 2010 klesl prakticky na nulu. Ti, kteří z důvodů, které přesahují ekonomické zájmy a představují historickou pomstu, měli a stále mají na mysli etnickou přeměnu Evropy, to nemohli přijmout. Kaddáfí musel být odstraněn, aby mohla být obnovena doprava „Novoevropanů“.

Sarkozy také chtěl zabránit tomu, aby vyšla najevo jeho aféra s úplatky. Takže nestačilo ho odstranit z postu: Kaddáfí musel zemřít.

Různé zájmy se zde tedy prolínaly. A evropští politici spojili své síly při útoku na Libyi.

A tak se v roce 2011 otevřela libyjská bariéra a začala vlna nelegálních přistěhovalců, kterou mediální komplex falešných zpráv okamžitě začal definovat jako „uprchlíky“: ačkoli mezi „uprchlíky“ nebyl ani jeden Libyjec, protože to byli samí subsaharští Afričané, kteří se z jihu vypravili do Libye, aby využili mocenského vakua. I zde platí následující: Rychlost, s jakou provoz začal, naznačuje cílenou organizaci.

Všechno bylo připraveno. Libyjští pašeráci lidí byli připraveni přepravit ilegály. Afričané byli připraveni je vzít do Libye. Novináři byli připraveni označovat ilegály – islámské teroristy nebo „jen“ ekonomické vyžírky –  za „uprchlíky“.  A lodě neziskovek byly připraveny.

Bylo by zajímavé vědět, zda je Sarkozy jediným politikem zapojeným do přípravy libyjské války, kterého Kaddáfí podplatil. V Itálii Napolitano jednal rozhodně a přinutil Berlusconiho, oslabeného jeho „elegantními večeřemi“, aby svrhl poslední zvolenou vládu.

Pravděpodobně se nikdy nedozvíme celou pravdu. Ale výsledek je každému jasný (graf neuvádí posledních 5 let):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Před deseti lety byl zavražděn Kaddáfí, od té doby připlulo k italským břehům více než milion Afričanů

  1. O tom,že Arabská jar mala za cieľ nielen zvrhnúť nezávislých /nie nevyhnutne sekulárnych, pomery a zákony v Líbyi sa príliš neodlišovali od saudskoarabských/ vládcov niektorých arabských krajín, ale aj pripraviť pôdu pre masovú migráciu do Európy /a tiež USA ,a do niektorých krajín s kráľovnou ako symbolickou hlavou štátu/ som už písal.Aj o tom,že ju zorganizovala Saudská Arábia v súčinnosti s EÚ, CIA a Izraelom. Musíme obdivovať Asadovu statočnosť,že sa aj dnes po 10 rokochj dokáže brániť neľudským sankciám a útokom Turecka, Izraela , Islamského štátu. Aj Tunisko a Egypt si zachovali akú-takú mieru sekularity. Na druhej strane z Líbye sa stalo druhé Somálsko a v ropných monarchiách /predovšetkým v Bahrajne/ všetky protesty rýchlo potlačili, pretože zmena pomerov tam bola pre globalistov nežiaduca.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout