„Země Visegrádu by se měly připravit na to, že budou doplněny Araby a Asiaty,“ tvrdí člověk, napojený na WEF

„Země Visegrádu by se měly připravit na to, že budou doplněny Araby a Asiaty,“ tvrdí člověk, napojený na WEF

WEF – tedy Světové ekonomické fórum už delší dobu dopředu deklaruje, co se bude dít v následujících letech. Právě plány na výměnu obyvatel jsou jedny ze zásadních a jsou i součástí Agendy 2030, která je osnovou Velkého resetu, prezentovaného právě WEF.

Financial Times publikovaly článek, který tvrdí, že lidé žijící v evropských zemích by se měli připravit na demografické doplnění Araby a Asiaty.

Ano, opravdu, již i světoznámé  noviny neváhají zveřejnit to, co ještě stále někdo nazývá konspirací.

Parag Khanna (viz titulek), autor článku, má také úzké vazby se Světovým ekonomickým fórem a Radou pro zahraniční vztahy a byl  členem globální správy  v Brookings Institution.

Khanna absurdně tvrdí, že velké části planety se stanou neobyvatelnými kvůli změně klimatu, což způsobí, že miliony, ne-li miliardy lidí se přemístí do zeměpisných šířek, které jsou nejvhodnější pro přežití.

Poté tvrdí, že nedostatek pracovních sil v Severní Americe a Evropě bude vyžadovat, aby tyto regiony odpovídajícím způsobem otevřely imigrační kohoutky. „Severní Amerika a Eurasie musí absorbovat více lidí,“ žádá Khanna.

„Dnešní fiskálně napjaté a vylidněné země Visegrádu – Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko – by se měly spojit do větší federace, která by lépe spravovala své životně důležité lesy, zemědělství a řeky, aby se připravila na demografické doplnění Araby a Asiaty,“ píše Khanna.

Myšlenka, že Američané a Evropané budou „doplňováni“ nebo „nahrazováni“ migrující populací, je již velmi dlouho diskutována.

Pro ty, kdo obhajují masovou invazi, je představa demografického nahrazení bílých Evropanů buď nevyhnutelná, nebo něco, co je třeba oslavovat a podporovat (těmi, kdo toto obhajuje, jsou samozřejmě především EU, WEF, OSN a další podvratné organizace).

Nicméně každý, kdo naznačuje, že dovoz milionů lidí z různých kultur změní hostitelskou zemi negativním způsobem, je médii přinejlepším označen za „rasistu“, přičemž někteří jsou dokonce nálepkováni jako sympatizanti teroristů.

Mezitím ti, kteří nadále tvrdí, že běloši, musí být „nahrazeni“ nebo „doplňováni“ invazisty z Afriky a Blízkého východu, jsou oblíbenci mainstreamových médií i politického establishmentu.

Zdá se, že náhrada už započala, neboť – jak zjistila většina evropských vlád – je třeba vydávat invazní vojska za „tlumočníky“ a „spolupracovníky“ a občané toto „doplňování“ (které později přejde do výměny) bez námitek akceptují….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

One thought on “„Země Visegrádu by se měly připravit na to, že budou doplněny Araby a Asiaty,“ tvrdí člověk, napojený na WEF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout