Rakousko: Afghánec, který sexuálně zneužil 7letou holčičku a jejího otce zbil, dostal směšný trest

Rakousko: Afghánec, který sexuálně zneužil 7letou holčičku a jejího otce zbil, dostal směšný trest

Možná si ještě pamatujete na hrůzný čin, k němuž došlo před několika měsíci v Rakousku. Holčička byla ve sklepě znásilněna údajně nezletilým Afgháncem a její otec, který násilníka při činu překvapil, byl brutálně zbit. Už fakt, že byl invazista schopen takového násilí i proti dospělému muži ukazuje, že on sám bude nejspíš starší, než tvrdí a zdá se, že možná prošel i nějakým bojovým výcvikem. Připomínám, že v Afghánistánu se trénují na bojovníky už chlapci od 7-8 let…

Zločin loni v létě šokoval celé Rakousko. 16letý Afghánec sexuálně zneužil sedmiletou dívku v Schärdingu a pak zbil jejího otce. Teď byl souzen v Riedu v okrese Innkreis. Rozsudek vyvolal pobouření.

Trest pro 16letého Afghánce je 30 měsíců za těžké sexuální zneužívání nezletilých. Každý, kdo věří, že pachatel si odsedí dva a půl roku, se však mýlí. Dvě třetiny trestu byly podmíněně prominuty. Takže si bude muset odsedět jen 10 měsíců. Afghánci bylo navíc nařízeno podstoupit terapii a byl mu přidělen probační úředník. Musí také změnit bydliště, protože musí bydlet nejméně 10 kilometrů od své sedmileté oběti. 500 eur jako kompenzace za bolest a utrpení holčičky bylo také spíše výsměchem oběti i jejím rodičům. Další nároky by mohly být předloženy civilnímu soudu.

Vzhledem k tomu, že se soud laických posuzovatelů setkal před kamerou, důvody shovívavého trestu pro sexuálního delikventa nelze pochopit. Podle § 206 StGB „Závažné sexuální zneužívání nezletilých“ by byl možný výrazně vyšší trest, a to i v souvislosti s tím, že trest je snížen o polovinu z důvodu mladistvého věku pachatele podle zákona o juvenilním soudu. Ale stalo se příznačným pro soudní systém, že je obzvláště shovívavý ke kriminálním cizincům.

Zatímco spolkový prezident Alexander van der Bellen nebo vládní strana Zelených volají po „humanitárním“  přijetí více Afghánců do Rakouska, podobné případy ukazují chaos nekontrolované invaze. Skutečnosti, že sedmiletá dívka je vlákána do sklepa a znásilněna „sirotkem bez doprovodu“ nebo že  ve Vídni byla 13letá dívka znásilněna a zavražděna čtyřmi Afghánci, zjevně nevedou k přehodnocení. Problémy migrační politiky se odrážejí i v počtu vězňů v rakouských věznicích. Z celkového počtu 8 486 vězňů tvoří téměř přesně polovinu cizinci. A to i přesto, že cizinci tvoří pouze 17 procent populace žijící v Rakousku…

Jak vidíte, tak soudní systém se v tomto ohledu ničím neliší od toho německého, švédského, italského či třeba francouzského. Všude je patrná snaha kriminálním invazistům u soudů nadržovat, čímž samozřejmě povzbudí další soukmenovce těchto násilníků, aby jejich činů následovali. Mimo jiné i tato ostudná justiční rozhodnutí mají značný podíl na nárůstu podobných činů po celé západní Evropě.

A nakonec, co myslíte, jak dlouho potrvá, než se u nás usazení údajní „tlumočníci“ či jejich později „sloučení“ rodinní příslušníci začnou podobně projevovat??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Afghánec, který sexuálně zneužil 7letou holčičku a jejího otce zbil, dostal směšný trest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout