Polsko: Skupina Iráčanů, vedená aktivistkou z promigrační neziskovky, se snaží dostat z Běloruska do Polska (video)

Polsko: Skupina Iráčanů, vedená aktivistkou z promigrační neziskovky, se snaží dostat z Běloruska do Polska (video)

Na videu níže se můžete podívat na to, jakým způsobem funguje převaděčství na bělorusko-polských hranicích. Na videu vidíte polskou pohraniční stráž se psy, snažící zatlačit zpět na běloruské území skupinu Iráčanů.

Pašeráci, k nimž patří i žena z lidskoprávní neziskovky (osoba v růžové čepici, která se občas objeví v záběru), se snaží ilegály dostat do Polska, aby odtud mohli dál, nejčastěji do Německa, Francie, Británie nebo Švédska…

Neziskovky jsou v Polsku velmi aktivní, jak můžete vidět i na záběrech níže.

V Michałowu, poblíž polsko-běloruské hranice, jsou ilegílové kterým se podařilo nelegálně překročit hranice, převezeni do útulku. Ještě před několika dny tam byly umístěny kurdsko-irácké rodiny. Četné davy malých dětí magicky přitahovaly aktivistický tisk a lidskoprávní neziskovky s kamerami. Tito sluníčkáři přes plot přehazovali bonbony, čokoládu a další pamlsky, aby přilákali děti a získali materiál, který potřebují k manipulaci veřejného mínění prostřednictvím emocionálního vydírání, jak můžete vidět na posledním videu.

Zde se podívejte, jak dětem hází pamlsky:

A následující video už ukazuje, jak mají být výše natočené obrázky zneužity k manipulaci: Malá Ayrin z Iráku pravděpodobně sní o své vlastní postýlce, ve které může spát se svými medvídky a panenkami. Srdceryvný příběh ve stylu příběhu o mrtvém chlapci jménem Alan Kurdi (pamatujete na utopeného tříletého syrského chlapečka, jehož otec toužil po nových zubech zdarma?) se nyní bude vysílat ve všech aktivistických médiích v Polsku (a možná nejen tam). To vše ve snaze vytvořit na veřejnost tlak, aby byla svolná k přijímání každého, kdo přejde z Běloruska.

Takže pokud třeba i naše média  přijdou s nějakou pohádkou z dílny polské aktivistické neziskovky, tak si můžete být jisti, že vše bylo velmi pečlivě naaranžováno a příběh vytvořen tak, aby oko nezůstalo suché..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Polsko: Skupina Iráčanů, vedená aktivistkou z promigrační neziskovky, se snaží dostat z Běloruska do Polska (video)

  1. Trochu odbočím od veci: „Národní konzervatívci“ Morawiecki, Orbán, Janša sa nikdy nezmierili so stavom veci, pokiaľ ide o terajšie hranice /mimochodom ani ich kamaráti Erdogan a Thaci/ a chcú v Bruseli, Washingtone, Berlíne získať súhlas pre okupovanie čo najväčšieho územia svojich susedov. Konkrétne Morawiecki by rád pripojil k Poľsku čo najviac z Ukrajiny, Litvy, Bieloruska a samozrejme aj Kaliningradskú exklávu. Preto musí Soros a EÚ urobiť všetko preto, aby títo nebezpeční fašistickí diktátori a iredentisti stratili svoju nikým a ničím neobmedzenú moc /napríklad urobiť farebnú revolúciu – hoci aj násilnú/ a do vlády sa dostali ultraliberáli.

  2. Je fakt,že Morawiecki nijako neobmedzuje dovoz zahraničných otrokov do Poľska /najmä z Ukrajiny, ale aj Afričanov a Ázijčanov tam už „pracuje“ neúrekom/ a ustupuje EÚ vo všetkom ,vrátane údajného odporu voči LGBTI a „kontroverzných “ zákonov. Pochopiteľne nemá ani odvahu postaviť akékoľvek mimovládky,vrátane promigračných, mimo zákon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout