Velká Británie: Ekošílenci nadále pokračují v blokování dopravy, odmítli pustit i sanitku

Velká Británie: Ekošílenci nadále pokračují v blokování dopravy, odmítli pustit i sanitku

Už nedávno jste se zde mohli dočíst o fanatických ekošílencích z velké Británie, kteří blokovali dopravu na dálnici, čímž způsobili nejen značnou dopravní zácpu, ale dokonce i těžkou autonehodu. I přesto s nimi policisté, kteří nehodu přijeli vyšetřovat, zacházeli jako s celebritami.

„Greténi“ jsou tak po muslimech, černoších a LGBTQ další systémem protěžovanou skupinou. Ovšem ani těžká autonehoda fanatiky neodradila. Naopak, v blokování silnic pokračují a nezajímá je ani to, když někoho ohrozí na zdraví. Aktivismus je pro ně v tomto přednější….

Ekošílenci Extinction Rebellion opět obsadili silnice ve Velké Británii, tentokrát zablokovali sanitce přístup do nemocnice a zabránili ženě vidět její nemocnou matku.

Poté, co se klimatičtí klauni znovu označili za „Izolovanou Británii“, zablokovali tentokrát tunel v Blackwallu,  Hanger Lane, Wandsworth Bridge a Arnos Grove.

Jeden videoklip ukazuje ženu, která prosí aktivisty, aby jí dovolili projet, aby mohla vidět svou velmi nemocnou matku, která byla převezena sanitkou do nemocnice v Canterbury.

„Musím jít do nemocnice, prosím, nechte mě projít. To není v pořádku… Jak můžeš být tak sobecká?“ zeptala se žena.

Další video zachycuje motoristy, kteří dělají práci, kterou policie zjevně nebyla schopna provést dostatečně rychle a fyzicky odstranili demonstranty.

„Je tam zasraná sanitka, vy pitomí čuráci, vypadněte ze silnice!“ říká naštvaně jeden muž.

Dokud budou média těmto idiotům věnovat pozornost, tak nepřestanou blokovat silnice, bez ohledu na to, zda je britská veřejnost v jejich chování podporuje nebo ne.

Je to proto, že velká část médií (a establishment jako celek) obecně souhlasí s jejich záměrem utopit Británii do zelené tyranie, která zlikviduje ekonomiku, způsobí masivní nezaměstnanost a rozpoutá novou vlnu sociálního inženýrství, mikromanagementu a dohledu nad lidmi.

Skupina rozhodně není nijak protestní a už vůbec ne antisystémová, ale aktivně jí pomáhá establishment, který zesiluje její příběhy. Policie se k nim chová velmi mile vždy, když blokují silnice. Tak se chovali i tehdy, kdy se kvůli blokádě ekošílenců  v autě těžce zranila žena…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Ekošílenci nadále pokračují v blokování dopravy, odmítli pustit i sanitku

  1. Je dosť možné,že ekoteroristov každého druhu /najaktívnejší sú v Nemecku a UK – brexit nebrexit/ živí Soros či nejaká podobná banda a aj EÚ ich plne toleruje…

  2. Tohle šílenství a jejich ideologie jsou nebezpečné, hazardují se životy a zdravím lidí. Nedávno jsem jel městem a najednou po prostřední plné čáře pochodovala nějaká dívka s cedulí, asi také z téhle party, kdy stačilo málo, aby jí smetlo nějaké auto, které by jelo těsně u čáry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout