Francie: „Allahu akbar!“ Muslim se natáčel jak ničí a krade vybavení hasičského auta (video)

Francie: „Allahu akbar!“ Muslim se natáčel jak ničí a krade vybavení hasičského auta (video)

Muslim, který se očividně netají svým obdivem k džihádistům, se bezostyšně natáčel, jak vykrádá auto hasičů v době, kdy byli ve službě. Za normálních okolností jsou podobné útoky na záchranné složky ve Francii považovány za mnohem závažnější, než kdyby například vykradl auto soukromé osoby. Ovšem – jak známo – zákon neplatí pro všechny stejnou měrou, jistí jedinci si jsou poněkud „rovnější“.

„Alláh Akbar“: Natáčel se, jak během operace krade vybavení hasičů a do 24 hodin byl po výslechu na policii opět propuštěn.  Údajně musí tento přivandrovalý muslim dokončit kurz občanství…

Image

Po propuštění prohlásil: „Šukám hasiče. Seru na francouzské hasiče, kteří jsou nohsledi.“ A o policii: „Ošukám je, půjdu na policejní stanici, Alláhu akbar! Bang, bang, bang! Vy psi, počkejte na mě, nasaďte si neprůstřelné vesty!

V tomto videu oslavuje terorismus: „Jdu na policejní stanici, Alláh Akbar (Simuluje výstřel)“. Níže je video, na němž je vidět, jak krade v hasičském autě…

 

To, že nakonec nebude nijak potrestán je ohromující zejména proto, že se tato osoba chlubila svými zločiny na sociálních médiích. Mladý muž se natáčel, jak krade vybavení z hasičského vozu a nakonec byl zatčen v sobotu 2. října. Po méně než 24 hodinách v policejní vazbě a požadavku na dokončení „naturalizačního kurzu“ byl ovšem propuštěn. Ve svých videích však také urážel hasiče a vyhrožoval, že zabije policisty.

Jérôme Jimenez, delegát policejního odborového svazu Unsa, v rozhovoru pro CNews v pondělí 4. října odsoudil, že „výhrůžky smrtí představují jistou formu terorismu, protože se opakují slova „Alláhu Akbar“ a muž napodobuje zvuk kalašnikova. Poukázal na to, že za tyto trestné činy lze uložit trest odnětí svobody na pět let. Veřejné výhružky a urážky veřejných činitelů nebo správních orgánů se také běžně trestají pokutou ve výši 12 000 eur.

Muž, který sám sebe ve videu zveřejněném na Snapchatu popsal jako „arabský a muslimský chlápek  z předměstí“, se natáčel, jak krade vybavení z hasičského vozu v Ablon-sur-Seine. V dalším videu řekl: „Dodělám je. Půjdu na policejní stanici, Alláhu Akbar,“ než napodobí střelbu. Pod pseudonymem Rayan má mladý muž na sociálních sítích desetitisíce sledujících….

Podle všeho se tedy jedná o žadatele o azyl, který prochází azylovým řízením, což je důvod probíhajících kurzů „naturalizace“. Po podobném excesu by mělo být azylové řízení ukončeno, to se však v praxi běžně neděje, jak jsme mohli vidět na mnoha případech často i násilných pachatelů….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: „Allahu akbar!“ Muslim se natáčel jak ničí a krade vybavení hasičského auta (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout