Podívejte se, jak to aktuálně vypadá na bělorusko-polských hranicích (videa)

Podívejte se, jak to aktuálně vypadá na bělorusko-polských hranicích (videa)

Polsko se nyní stalo jednou z hlavních tranzitních zemí invazistů ze zemí Středního a Blízkého východu, ale i z některých postsovětských republik, mířících do Německa, případně dalších evropských zemí (Švédsko, Francie, Velká Británie).

Jak již víte, tak nejen Polsko, ale i další státy, kam proudí invazisté z Běloruska – Lotyšsko a Litva – staví v reakci na invazi ploty a snaží se narychlo přijímat takové zákony, které sice nejsou v souladu s EU (takže je jasné, že nebudou platit donekonečna, neboť EU se zasadí o jejich zrušení), ale mají zabránit nejhoršímu, tedy třeba i tomu, že z proudu invazistů občas někteří v zemi zůstanou a dopřejí tak vznik dalším islámským komunitám. Navíc, kriminalita, která jde ruku v ruce s výskytem těchto obohacovačů, je dalším faktorem, který se může projevit i v čistě tranzitní zemi.

Invazisté se samozřejmě snaží využít jakýchkoli prostředků k tomu, aby se do země zaslíbené – tedy nejčastěji do Německa – dostali, když už jen za cestu do samotného Běloruska zaplatili slušné sumy. Na to, jak taková snaha o zdolání hranic mezi Běloruskem a Polskem vypadá, se můžete podívat níže.

Myslím, že další komentáře k videím, natočeným včera (ve středu) netřeba…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se, jak to aktuálně vypadá na bělorusko-polských hranicích (videa)

  1. Paradoxné je,že Morawieckeho fašistická vláda podobne ako Orbánova rozhodne nepatrí medzi protimigračné – prakticky denne dováža do Poľska tisíce a tisíce cudzincov najmä z Ukrajiny, ale tiež zo subsaharskej Afriky, strednej Ázie, Vietnamu, Číny a podobne. Vadí jej iba jediný na globalizme nezávislý politik a prezident jedinej slobodnej a nezávislej krajiny v celej Európe – Lukašenko – a jeho oprávnené snahy pomstiť sa EÚ otvorením hraníc a „vývozom“ emigrantov či drogových zločincov . Že PiS odmieta aj vystúpenie z EÚ a sotva nájdeme v Európe servilnejšiu vládu voči USA a NATO, sa tiež všeobecne vie. Ale nepochybujem,že ani táto servilita jej nepomôže a skôr či neskôr dosadí Soros aj Brusel vo Varšave, Budapešti aj Ľubľane /v Slovinsku prebiehajú už dlhší čas mohutné protesty proti Janšovmu kovidfašizmu/ k moci miesto pseudokonzervatívcov bábkových ultraliberálov. Nevylučujem ani násilné prevraty s účasťou amerických tajných služieb, tak ako pred časom na Ukrajine /ten som nikdy nepodporoval/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.