Podívejte se, co našli v lese v německém hraničním městě Görlitzu (obrázky)

Podívejte se, co našli v lese v německém hraničním městě Görlitzu (obrázky)

Snad už jen úplně tupí sluníčkáři věří tomu, že do Evropy míří chudáci, kteří utíkají před válkou nebo jiným nebezpečím. Kdo má dostatek informací, ten ví, že v drtivé většině jde o džihádisty, jejichž identita je falešná a úmysly nekalé. Evropany z hloubi duše nenávidí a ani v nejmenším se nehodlají integrovat do evropské společnosti.

Aby byla jejich verze pohádky o chudácích uprchlících co nejvěrohodnější, tak samozřejmě tvrdí, že nemají žádné doklady, ovšem smartphony neztratí nikdy. A pokud už náhodou doklady mají, je jejich původ diskutabilní. Důležité pak je tvrdit, že jim je něco mezi 12-17 lety, případně si hrát na LGBTQI. Pak je azyl prakticky jistý a dotyčný jedinec je zcela nedeportovatelný.

Zhořelec na mapě
Görlitz (Zhořelec) je hraniční město, kudy proudí invazisté

V lese na polsko-německých hranicích, v německém Görlitzu (česky také Zhořelec), kudy nyní denně proudí stovky invazistů, našli v lese zajímavé věci. Nálezy tak potvrzují to, co každý ví, ale média o tom zarytě mlčí. A ten, kdo na podobné skutečnosti upozorní, je nazýván rasistou a xenofobem.

V lese poblíž Görlitzu objevili několik zajímavých nálezů. Od roztrhaného pasu přes turecké telefonní karty, množství papírových peněz z Turecka a Běloruska až po několik roztrhaných dokladů letecké společnosti, to všechno tam bylo. Nálezy byly  předány policii. Mustafa bude mít radost, až dostane svůj ztracený pas zpět. Jak se asi jmenuje teď? Bez ohledu na to – teď je už v Německu, kde také zůstane.

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se, co našli v lese v německém hraničním městě Görlitzu (obrázky)

  1. Görlitz je jen kousek od Českých nehlídaných hranic, a džihádisté již skoro všude kolem nás, to věští jen nedobrou budoucnost pro neš vnoučata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.