Španělka byla brutálně znásilněna třemi Araby, vadilo jim, že má na sobě tričko s logem protimigrační strany Vox

Je paradox, že každý, kdo je dnes odpůrcem masové muslimské invaze a islamizace Evropy, je nálepkován za extremistu či fašistu, zatímco ti, kdo tuto masovou invazi podporují, sami sebe nazývají demokraty. A stejně zvrácené je, že tito údajní „demokraté“ považují džihádisty za obohacení evropské společnosti.

Dát pak svoje názory veřejně najevo v době, kdy je de facto hrstka odvážných odpůrců islamizace a masové muslimské invaze  bez masové podpory,  je vskutku odvážný počin. V silně islamizovaném Španělsku pak může podobný projev odvahy znamenat, že vás – jste-li mladá žena –  třeba napadne a znásilní banda Arabů. Ovšem pravděpodobné je, že tričko bylo jen vítanou záminkou k praktikování oblíbené muslimské kratochvíle…

Před několika týdny byla mladá žena sexuálně napadena „mladíky“ v Tarragoně, provincii Katalánsko. Multikulturní obohacovači  ji seznámili s uznávaným arabským zvykem taharrush, při kterém muži obklopují a napadají mladé ženy a pak je podrobují různým formám sexuálního násilí. Hlavním důvodem jejich ze strany ženy nechtěné pozornosti byla skutečnost, že měla na sobě tričko protiimigrační strany Vox.

Podle výpovědi oběti ji napadli tři „arabští“ chlapci a „požádali“ ji, aby oděv sundala.

Žena oznámila, že byla před měsícem znásilněna v Reusu (Baix Camp) za to, že měla na sobě tričko VOX. Trestní soud  tohoto města vyšetřuje údajný skupinový sexuální útok spáchaný třemi mladými muži 21. září, jak uvádí El Mundo.

Soudce zahájil přípravné řízení poté, co obdržel zprávu od katalánské policie. Judith M.R. (30 let), už podala výpověď policii. Tvrdí, že útočníci byli mladí „Arabové“.

Jak k útoku přesně došlo?

21.9.  kolem 20:00 opustila své bydliště oblečená v cyklistických legínách, teniskách a černém tričku s pruhy se znakem protimigrační strany VOX na přední straně.

Šla pěšky směrem k institutu Vila-Seca v Reusu. „Když se chystala vejít na parkoviště modré zóny před knihovnou, dva mladí muži ji oslovili zezadu a řekli: „Musíte si sundat to tričko, pokud si ho nesundáte uděláme to my,“ řekl jeden z Arabů.

Žena je ignorovala a když viděla, že ji sledují, tak zrychlila chůzi. Nakonec ji popadli a násilím strčili do dodávky zaparkované na náměstí u knihovny. Ve vozidle byl třetí muž, který mluvil s ostatními v arabštině. Jeden z nich ji chytil za krk a záda a další dva vstoupili a zavřeli dveře. Jakmile byla oběť uvnitř, tak jí roztrhali tričko, které měla na sobě, a kalhoty, a zatímco jeden z nich ji držel za krk,  další ze zbývajících dvou jí vložil do vagíny předmět, který nemohla identifikovat, což jí způsobilo velkou bolest. Bránila se, proto jí dali ránu do hlavy.

Když se násilníci  po dalším bití a znásilňování unavili, vyhodili ji z dodávky se slovy: „Zítra už tohle tričko nenoste“. Utíkala domů bez toho, aby se ohlédla zpět a později podala svou výpověď katalánské policii, která v této věci provádí vyšetřování, zatím bez zatčení.

Amazon.com: Vox- Espana Viva! Camiseta Playera Spain : Ropa, Zapatos y Joyería
za nošení podobného trička byla žena brutálně znásilněna

Když se španělský kanál EDATV zeptal ministryně pro rovnost, zda odsuzuje znásilnění sympatizantky Voxu, tak ta se znásilněné ženy nijak nezastala. V reakci, která byla médii klasifikována pouze jako nešťastná, se komunistka Irene Montero vyhnula odsouzení znásilnění a řekla, že odsuzuje „fašismus, který se uplatňuje prostřednictvím médií“. Ačkoli EDATV trvala na svém, Montero se nadále vyhýbala odsouzení znásilnění a opakovala stejnou odpověď.

Tolik tedy k případu, na němž je mimo jiné šokující i to, jak reagovala ministryně, která je ve Španělsku známa coby velmi nadšená vítačka muslimských invazistů. Fašistka měla být podle jejího mínění patrně žena, která podporuje opozici, ve Španělsku běžně nálepkovanou za „extremistickou“ a „fašistickou“.

Kdo je zde však extremista? Ten, kdo chce podobným případům jako bylo uvedené hromadné znásilnění předcházet nebo ten, kdo naopak násilníky podporuje a dováží? Podle EU a všech evropských tzv. „liberálních demokratů“ je extremistou ten první…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Španělka byla brutálně znásilněna třemi Araby, vadilo jim, že má na sobě tričko s logem protimigrační strany Vox

  1. Bylo by skvělé, kdyby se Španělé vzpamatovali a volili Vox, i když i u nich vládne komplex pseudo humanity, tak asi sotva. Se socany snad i vyškrtnou znásilnění „extremistek“ z trestního práva. Je otřesné jak krutě neomarxisté prosazují svou ideologii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout