Iráčané zaplatí za cestu přes Polsko do Německa asi 10 tisíc dolarů (video)

Německo nyní zažívá neočekávanou invazi z východu, neboť příchody z Polska nyní předčí ty od jihu. Z Polska už vstoupilo do Německa více než 4300 ilegálů a další jsou na cestě. Jak jste si zde mohli přečíst už dřív, tak východní oblasti Německa jsou přetíženy, chybí ubytovací kapacity, takže v hraniční obci postavili mrazuvzdorné stany, což ostatně uvidíte i na videu níže.

Problém je již natolik tristní, že některé obce dokonce žádají své občany, aby ilegálům nabídli své domy a byty. No, nevím, jak na východě Německa, kde volbám dominovala AfD, pochodí…

V Eisenhüttenstadtu bylo zřízeno několik stanů v areálu Ústředního imigračního úřadu, aby se obec vyrovnala s náporem nově příchozích. Jedním z nich je 30letý Iráčan Pawel. Před měsícem začal plánovat svou cestu z kurdské části v severním Iráku do Německa. V rozhovoru pro FOCUS Online odhaluje detaily. Celkem za cestu zaplatil 10 000 dolarů. Nikdy neviděl organizátory, veškeré instrukce získával výhradně po telefonu.

Polsko, které je nyní jednou z hlavních tranzitních zemí ilegálů, se chystá vybudovat opevněné hraniční zařízení. Budova za 353 milionů eur má být podle návrhu zákona, který byl v úterý přijat ve vládě, vybavena detektory pohybu. Návrh měl být projednán v parlamentu ve středu, přičemž hlasování se bude konat buď ve stejný den, nebo ve čtvrtek.

„Počet pokusů o překročení hranic se zvyšuje,“ zdůvodnila vláda svůj návrh. Ten také stanoví, že nikdo se nesmí odvážit přiblížit se k nové hraniční bariéře blíže než 200 metrů.

Poláci však již neuvádí, co se stane s těmi, kdo se uvedeného přiblížení odváží…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Iráčané zaplatí za cestu přes Polsko do Německa asi 10 tisíc dolarů (video)

  1. blbi poliaci. namiesto toho aby zaplatili par tisic eur na autobusy a vyvozili to vsetko priamo do nemecka tak idu radsej budovat mur za stovky milionov…logika 0 bodov.

  2. Tady Poláci zaspali, nečekali něco takového, ale sami čelí pseudo humanistům a jejich tlaku na přijímání is lámu do EU, což je ale mnohem větší nebezpečí, než jak nyní vypadá. Až se zcela is lamizuje Německo, pak je jen krůček k is lamizaci Polska, i ČR a dalších EU zemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout