Ekoteroristé opět blokují britské silnice, naštvaní řidiči se s nimi hádají a odtahují je ze silnice (videa)

Ekoteroristé opět blokují britské silnice, naštvaní řidiči se s nimi hádají a odtahují je ze silnice (videa)

Už několikrát jste si zde mohli přečíst o opakovaných akcích britských ekoteroristů, kteří soustavně blokují silnice, přičemž se nezdráhají zablokovat cestu třeba sanitce. Od podobných aktivistických počinů je neodradilo dokonce ani to, když způsobili závažnou autonehodu, při níž byla řidička těžce zraněna.

Policie je víceméně nečinná, neboť ekoteroristé jsou jednou z opor současného systému podobně, jako například teroristická Antifa.

Rozzuření majitelé podniků a veřejnost ve středu odtahovali z cesty ekologické extremistické demonstranty během rušivých demonstrací odnože Extinction Rebellion Insulate Britain.

Protest skupiny, který do značné míry ignoruje soudní příkazy k zastavení blokování britských silnic, se konal ve středu ráno u křižovatky 31 M25 v Thurrocku v Essexu, poblíž hlavního dartfordského přechodu, který protíná řeku Temži.

Záběry z protestu pořídili reportéři rozhlasové stanice LBC, přičemž novinářka Rachael Venablesová tvrdila, že viděla „kopání a údery“ mezi řidiči a demonstranty s tím, že se jejich vzájemné interakce mění v násilné.  Venablesová řekla, že asi 20 aktivistů Insulate Britain zablokovalo klíčovou křižovatku, která vede k dokům Purfleet.

Jeden frustrovaný řidič kamionu je na videu zobrazen, jak sestoupí z kabiny, aby odtáhl demonstranty pryč, než se vrátil do svého vozidla. Mezitím rozzlobení motoristé troubí na aktivisty Insulate Britain. Další lidé pak byli viděni, jak pomáhají odklidit demonstranty od nákladního automobilu, zatímco vozidlo popojíždí pomalu vpřed, přičemž asi šest lidí odtahuje demonstranty z cesty. Zároveň však ostatní aktivisté zaujmou nové místo na asfaltu jen pár metrů před nimi.

Na místě poblíž průmyslového parku byli majitelé podniků také viděni, jak odvádějí další skupinu aktivistů ze silnice.

Jeden podnikatel, který byl frustrovaný ze snahy původně vyjednávat s demonstranty, se jich zeptal: „Proč nejste v práci? Proč bráníte lidem dostat se do práce?“

„Moje práce je na kolenou!“ zněla odpověď. Zdá se tedy, že ekoteroristé jsou za svoji podvratnou činnost slušně dotováni.

Na jiné křižovatce silnice vystoupili dva řidiči z aut, aby se postavili demonstrantům, přičemž jedna žena, která byla na cestě do práce, křičela na aktivisty, zatímco jednoho odtáhla od přední části auta.

„To je hloupost!“ řekl druhý řidič.

Během pokusů běžných občanů vyčistit silnici policie stále nedorazila na místo, ačkoli uvedla, že dorazila pět minut poté, co byla informována o protestech.

Mluvčí policie v Essexu později řekl: „Jsme na místě a zatkli jsme lidi, kteří blokovali  silnici M25 na J31 v Thurrocku. „Byli jsme přivoláni v 8.26 a strážníci byli na místě do pěti minut. Snažíme se situaci vyřešit co nejrychleji a nejbezpečněji.“  To samozřejmě není pravda, už ze samotných záběrů je patrné, že  nějakou dobu trvalo, než se policie skutečně dostavila.

Lídr a novinář pro Brexit Nigel Farage minulý týden předpověděl, že pokud se policie a úřady nevypořádají s protesty, které se většinou zaměřují na trasy, které používají podniky a běžní občané, vezmou zákon do vlastních rukou a varoval: „Pokud se naše vláda nevzchopí, nezatkne tyto lidi a nezavře  je do vězení, pak se bojím, že to bude na ulicích dost ošklivé.“

Farage také řekl, že věří, že aktivity Insulate Britain překračují práh, který je již považován za teroristický, a řekl: „Není to jen eko-alarmismus … Když jsem viděl zakladatele Extinction Rebellion říkat, že zastaví sanitku s blikajícím světlem, která jde do nemocnice, nyní si myslím, že tito lidé jsou teroristé.

„Jsou připraveni riskovat životy jiných lidí jen proto, že mají hysterický názor, že pokud se nevrátíme do doby kamenné a nebudeme žít v jeskyních, zemřou miliardy lidí.“

Uvědomuje si vůbec tato banda idiotů a jim podobní po celém západním světě, že by přírodě byli mnohem prospěšnější, kdyby namísto sezení na silnicích a blokování dopravy sázeli stromky či uklízeli odpadky v lese nebo parku? Jenže to tyto aktivistické bezmozky ani nenapadne, museli by totiž hnout svými línými zadky.

A pokud tak touží žít v jeskyních, mohou jít příkladem. Zbavit se veškeré elektroniky a dalších vymožeností moderní doby a přestěhovat se do domů bez připojení ke zdrojům elektřiny, vody  a plynu. Potraviny by si také měli být schopni sami vypěstovat a oblečení si pořizovat jen z druhé ruky… Jak dlouho to vydrží??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ekoteroristé opět blokují britské silnice, naštvaní řidiči se s nimi hádají a odtahují je ze silnice (videa)

  1. Moslimovia po vzniku Eurábie samozrejme nebudú mať s Antifou ,ekoteroristami ,vegánmi, ultraliberálnymi novinármi atď. zľutovanie /podobne ako napr. s LGBTI, nesunnitskými moslimami, feminacistkami/ a bez výčitiek svedomia ich vyvraždia.

  2. Ti neomarxisté to mají vše obráceně, nebezpečný is lam vítají, a naopak bojují proti bájným chimérám, místo aby šli příkladem a ve svém nějakém kibucu předvedli jak se má žít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout