Francouzská učitelka v penzi byla doma napadena a okradena, pachatel jí uřízl hlavu

Francouzská učitelka v penzi byla doma napadena a okradena, pachatel jí uřízl hlavu

Je snad náhoda, že se hrůzný čin odehrál právě rok po smrti jiného francouzského učitele Samuela Patyho? Policie to ovšem nijak nespojuje, přičemž neméně podivné je i to, že úzkostlivě tají i identitu pachatele, který již byl dopaden. Jde tak skutečně čistě o loupežný motiv? Proč by pak pachatel ženě uřízl hlavu a položil ji na stůl? Nestačilo by lupiči ženu „jen“ zabít bez následné dekapitace?

Evelyne K., 77, byla nalezena mrtvá ve svém domě v Agde, Hérault, ve středu večer. Důchodkyně byla sťata, přičemž její hlava byla umístěna na stole v obývacím pokoji.

Obětí je učitelka v důchodu, matka dvou dětí. Policie ji moc neznala a policejní stanice Agde v posledních měsících nezaregistrovala žádnou možnou stížnost oběti. Prozatím je předčasné a nemožné vytvořit souvislost mezi tímto otřesným atentátem a výročím popravy profesora Samuela Patyho tento pátek 15. října 2021.

„Neexistují žádné důkazy, že by se jednalo o teroristický čin. Žádný nárok, žádné prohlášení na místě,“ řekl zdroj blízký vyšetřování.

Zločin se odehrál bez svědků. Nebyly nalezeny žádné důkazy o vloupání, což by mohlo naznačovat, že oběť znala svého útočníka. Zejména proto, že podle sousedů byla důchodkyně popsána jako velmi obezřetná.

Policie byla upozorněna ve středu večer synem oběti, který se nemohl spojit se svou matkou, které každou noc telefonoval.  Dům učitelky v penzi byl pod kamerovým dohledem, takže její syn viděl velký nepořádek v pavilonu a něco, co vypadalo jako tělo na zemi.

Útočník Evelyne K., 77, údajně ukradl kreditní kartu a provedl výběry za částku 1000 eur. Muž podezřelý z vraždy v Agde (Hérault) byl zatčen tento čtvrtek večer před 21:00 v blízkosti Agde. Policie nepodala o pachateli žádné bližší informace…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Francouzská učitelka v penzi byla doma napadena a okradena, pachatel jí uřízl hlavu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.