Džihád podporují všechny mešity, bez výjimky, uzavírání hrstky z nich je pokryteckým gestem

Džihád podporují všechny mešity, bez výjimky, uzavírání hrstky z nich je pokryteckým gestem

Jistě jste i vy zaznamenali informaci o několika málo uzavřených mešitách ve Francii. Všichni se plácají po ramenou, jací to jsou bojovníci proti radikálům, přitom jde jen o gesto, které má zaujmout neinformovanou většinu nemuslimů.  Jen málokdo už ovšem vezme do úvahy fakt, že tyto mešity budou za pár měsíců – tak jako už v minulosti mnohokrát v případě jiných uzavřených mešit – znovu otevřeny jen s tím rozdílem, že Turecko, Katar či Saúdská Arábie pošle nového imáma,

Připomínám, že v loňském roce se hned dvě mešity svým způsobem podílely na teroristických  útocích – jednalo se o mešitu, jenž pomohla radikalizovat útočníka, který vraždil v listopadu ve Vídni a o mešitu, která poštvala čečenského džihádistu na učitele Patyho ve Francii.

V obou případech byly mešity záhy po útoku uzavřeny, aby byly zhruba o půl roku později znovu otevřeny, pouze s novým imámem. Většina lidí už za tu dobu na nějaké útoky zapomněla, celou Evropou se probíralo jediné téma – covid – a jen málokdo znovuotevření radikálních mešit zaznamenal.

Cílem všech muslimů – beze zbytku – je všesvětové zavedení práva šaría, což se děje cestou džihádu. Už jen sama výstavba mešity je džihádem. Tedy při vší logice, kdy se tvrdí, že dané mešity byly uzavřeny jen proto, že hlásaly džihád, by Francouzi museli uzavřít kompletně všechny mešity v zemi. Jde tak jen o předvolební kampaň Macrona, který se tímto způsobem snaží získat hlasy, jenž by jinak získala Marine le Pen nebo Eric Zemmour,

Nicméně v oslavování oněch uzavřených mešit už nikoho nenapadne poukázat na to, že za každou uzavřenou se ve stejné zemi otevře hned několik nových. A to opět připomínám, že uzavření mešity je vždy jen dočasné. Také se již taktně mlčí o největší mešitě v Evropě, která se symbolicky staví ve francouzském Štrasburku (viz titulek), tedy ve městě, které je jedním ze sídelních měst EU. A zřejmě je symbolické i to, že právě v budově ve Štrasburku mají globalisté z EU vystavenu bustu Kalergiho, symbolu výměny evropských obyvatel.

Mohla jsem zde samozřejmě také s nadšením zveřejnit článek o uzavřených mešitách. To by ovšem bylo pokrytecké, neboť právě podobné kroky vyvolávají v islamizované Evropě u původních obyvatel mylný dojem, že je islamizace pod kontrolou.

Ano, je pod kontrolou, ale úplně jinak, než si myslíte. Kolaboranti se jen velmi dobře starají o to, aby byla Evropa co nejdřív islamizována, aby zde došlo k ozbrojeným konfliktům, které jsou v islamizovaných zemích zcela běžné. Podívejte  se, co se nyní děje v Africe v zemích, které byly ještě před pár lety křesťanské. Probíhá tam velmi krutý džihád mečem. Jde o předzvěst toho, co časem čeká i Evropu, tedy také vaše potomky.

Země jako Francie, Rakousko, Německo, Švédsko, Norsko, Itálie nebo Holandsko již došly do stádia, kdy je islamizace zcela nezvratná. De facto už neexistuje nenásilný způsob, jak situaci, do které se tyto země dostaly, zvrátit. Pokud se podíváte na reálnou politiku těchto zemí, pak můžete jasně vidět, že tamní politický establishment nedělá proti islamizaci vlastní země vůbec nic, naopak.

Proto až se opět budou evropští politici chválit za to, jak uzavřeli pár mešit, uvědomte si, že i všechny ostatní mešity požadují zavedení práva šaría v zemi, kde působí. Ty ovšem nikdo neuzavře. A ani ty uzavřené nebudou bez svých oveček, bijících hlavou o zem směrem k Mekce, déle, než pár měsíců…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Džihád podporují všechny mešity, bez výjimky, uzavírání hrstky z nich je pokryteckým gestem

  1. Je to tak. Jak řekl Erdogan, mešity jsou jejich kasárna a mlslimové jejich vojáci. Pokud se budou tato cizí vojska v zemi šířit, obyvatelstvo se bude muset podvolit, a pak sbohem svobodo, demokracie, spravedlnosti, bezpečnosti, i prosperito.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout