EU zamítla žádost 12 zemí na financování zdí v hraničních státech EU

A čekal snad někdo něco jiného? Připomínám, že EU byla založena k likvidaci evropských národních států a národů. S tím velmi úzce souvisí i výměna obyvatel za Afričany, Araby a Afghánce. Jako konkrétní příklady si můžeme uvést aktuálně finanční podporu pobřežním strážím hraničních jihoevropských zemí – Řecka, Itálie a Španělska (zde se to týká především Kanárských ostrovů).

Zatímco italská a španělská pobřežní stráž se může těšit z velmi tučných dotací, řecké byly dotace nedávno pozastaveny. Jaký je rozdíl mezi štědře dotovanou španělskou a italskou a Bruselem odvrženou řeckou pobřežní stráží?

Zatímco italská a španělská pobřežní stráž aktivně přiváží invazisty často až od afrických břehů, řecká pobřežní stráž vrací lodě s džihádisty do Turecka. Tedy Itálie a Španělsko jsou štědře dotovány za dovoz invazních vojsk, zatímco Řecko za to, že tyto vojáky do země nepouští, je trestáno.

Úplně stejný je však i případ chorvatské pohraniční policie, které nedávno Brusel pohrozil pozastavením dotací za to, že příchozí afghánské a pákistánské džihádisty často násilně posílá zpět do Bosny.

Jak tedy sami vidíte, tak EU platí výhradně za to, že džihádisty pouštíte do své země, ne za to, že je posíláte tam, odkud přišli. to ovšem nemá s ochranou hranic co dělat, naopak.

Jistě i k vám se donesla informace o žádosti 12 zemí – Rakouska, Bulharska, Kypru, České republiky, Dánska, Estonska, Řecka, Maďarska, Litvy, Lotyšska, Polska a Slovenska – o finance na výstavbu plotu v pohraničí. Tak právě tato žádost byla nyní zamítnuta.

Na konci zasedání Rady EU evropská komisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová prohlásila: „Musíme posílit ochranu našich vnějších hranic, některé členské státy postavily ochranné ploty, chápu, mají na to právo,  pokud ploty chtějí, ale finanční prostředky z EU na to nedostanou.“

Je jasné, že na to mají nárok, národní státy by ještě měly mít poslední zbytky suverenity. Je to však důkaz, že peníze určené pro EU jsou ukradeny a poté rozděleny parazitickým neziskovkám, pašerákům a státům, které hranice nehlídají, ale aktivně se na dovozu džihádistů podílejí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout