Také Řím má svoje šaría hlídky, blízko mešit nesmíte pít víno (video)

Také Řím má svoje šaría hlídky, blízko mešit nesmíte pít víno (video)

Jak známo, tak neoficiální šaría hlídky již fungují v mnoha evropských městech. Většinou jsou v tichosti trpěny, na druhou stranu jsou jasnou známkou toho, že dané území je již plně islamizováno.

Video v odkazu níže ukazuje římskou čtvrť, kde žije mnoho muslimů, ale také poslední zbytky Italů. Ti jsou již nuceni se chovat přesně podle toho, jak to nařizuje Korán, snad už jen chybí striktní požadavek na nošení hidžábů, ovšem co zatím není, to brzy může být.

Video, které najdete zde, je sice v italštině, ale zajímavý je moment (zhruba kolem 1,5 minuty), kdy si reportérka sedne ke stolku na ulici, nalije si sklenku vína  a popíjí. Ihned k ní přiskočí muslim s tím, že je v těchto místech zakázáno pít alkohol, neboť zde platí šaría.

Ovšem hlídkám šaría v Římě nevadí zdaleka jen alkohol. Mladý pár se procházel v oblasti Esquiline, drželi se za ruce a vyměňovali si pár polibků, ale romantickou procházku mladého páru přerušil 24letý muslim před mešitou, kde byl pár napaden. Nejprve slovně, pak fyzicky.

„Tady se nemůžete držet za ruce. Tady se nemůžete líbat. Jděte pryč, nebo vás zbiju.“ Čtyřiadvacetiletý muslim se pak vrhl na dívku a chlapce kopy a údery. Scény si všimli policisté z Říma, kteří byli v oblasti na obvyklé obhlídce.

Policisté, kteří proti útočníkovi zasáhli, však byli následně 24letým muslimem napadeni. Útočník byl po násilné potyčce, která skončila lehkým zraněním policisty, zneškodněn a zatčen. Byl obviněn ze zranění a odpor vůči veřejnému činiteli.

A situace se nutně zhorší, pokud se nic nezmění. Čím více muslimů dorazí, tím horší to bude. Zvláště když přijedou do Itálie kvůli sloučení rodiny. A možná se pak stanou „Italy“.

Začíná to manželkou a dětmi, pak přicházejí rodiče manželky, ostatní děti rodičů manželky a jejich děti. A tak dále, donekonečna. A pak dochází k ještě rychlejší náhradě obyvatel…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Také Řím má svoje šaría hlídky, blízko mešit nesmíte pít víno (video)

  1. Fakt si niekto myslí,že špinavý zradca Salvini proti zločinom votrelcov – vrátane arogantného vynucovania pravidiel tvrdej saudskoarabskej šaríe – niekedy bojoval? Keď som v 80. rokoch sledoval seriál Chobotnica, netušil som,že o zhruba 30 rokov už budú Taliani aj na sicílsku či neapolskú mafiu spomínať s nostalgiou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout