Libye: Ilegálové, kteří uprchli z vězení, řádí v ulicích, výsledkem jsou mrtví i zranění (video)

Libye: Ilegálové, kteří uprchli z vězení, řádí v ulicích, výsledkem jsou mrtví i zranění (video)

Opakovaně zde upozorňuji na to, že ti, kdo míří do Evropy, jsou zpravidla velmi dobře cvičení džihádisté, islámští vojáci, kteří mají postupně Evropu obsadit a časem útočit. Samozřejmě už po cestě jsou s nimi značné problémy, Libyjci si na jejich přítomnost neustále stěžují a v některých obcích na invazní trase berou místní spravedlnost do vlastních rukou.

Džihádisté tak mnohdy končí v přeplněných věznicích, odkud se snaží jakkoli dostat, aby mohli putovat díl do Evropy. Nyní stovky útočníků uprchly z libyjských věznic a tisíce dalších protestovaly proti vyhoštění: chtějí přijet do Itálie!

ImmagineImmagine

Invazisté z videa výše a z obrázků patří k pěti tisícům ilegálů zajatých v posledních dnech libyjskými silami. Při útocích těchto džihádistů došlo také k úmrtí a zraněním. Džihádisté v ulicích stříleli, což dokazuje, že ti, kteří se dostanou na lodě, jsou také ozbrojeni! Proti ozbrojeným Afričanům vytáhla i libyjská armáda, která šest subsaharských Afričanů zastřelila.

OSN mezitím vyzývá k zastavení zatýkání ilegálů a k tomu, aby byli neprodleně převezeni do Itálie „humanitárními lety“.

Takže jak sami vidíte, podvratná OSN – podobně, jako neméně podvratná EU – nejsou na straně Libyjců, ale na straně zločinců, kteří mají být dokonce letecky dopraveni do Evropy!! Jde tak o další důkaz organizované invaze a výměny obyvatel Evropy. OSN tímto opět potvrzuje, že je především zločineckou organizací…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

One thought on “Libye: Ilegálové, kteří uprchli z vězení, řádí v ulicích, výsledkem jsou mrtví i zranění (video)

  1. Už som to raz spomínam a zopakujem: tzv. arabskú jar vrátane Kaddáfího zavraždenia vyprovokovala roku 2011 Saudská Arábia v spolupráci s EÚ, CIA a možno aj Izraelom za účelom zvrhnutia na globalizme nezávislých /nie nevyhnutne sekulárnych, v Líbyi platila za plukovníka tvrdá šaría/ režimov v arabských krajinách a následnej utečeneckej vlny. A hlavne kvôli urýchleniu islamizácie Európy a vlastne celého sveta. Invázna vlna sa po rokoch príprav začala v lete 2015 a nikto nevie, či vôbec niekedy skončí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout