Düsseldorf: Gang „mladíků“ napadl 19letého Němce, jeden z nich ho bodl střepem z láhve do srdce

Düsseldorf: Gang „mladíků“ napadl 19letého Němce, jeden z nich ho bodl střepem z láhve do srdce

I když je pachatel policii velmi dobře znám, o jeho identitě se zarytě mlčí. Pokud by byl vrahem Němec, lze předpokládat, že bychom již znali nejen jeho jméno, podobu a přesný životopis, ale i bydliště a číslo bot…

Další okolností, která napovídá možnosti, že je vrah jeden z hostů Merkelové je fakt, že byl vrah záhy po výslechu propuštěn na svobodu a na svobodě má být i vyšetřován. On sám totiž tvrdí, že ho napadl zavražděný mladík. Na jeho výpovědi pak nebyl policistům podezřelý ani fakt, že vrahovi kumpáni napadenému Němci odcizil bundu, v níž měl mobil, peněženku a doklady…

Během rvačky minulý víkend ve starém městě Düsseldorfu byl 19letý Max bodnut do srdce rozbitou skleněnou lahví. Předtím údajně došlo k rvačce mezi dvěma skupinami.

Svědci pak nahlásili zraněného muže. Na místě záchranná služba zjistila, že zranění jsou život ohrožující. Oběť, která pochází z Bottropu, musela podstoupit nouzovou operaci během noci. V úterý večer policie oznámila, že Max svým zraněním podlehl.

Obětí byl Němec, což se vědělo od samého začátku, jeho identita se nijak netajila. Zarážející je skutečnost, že o etnické příslušnosti skupiny pachatelů nebylo nic oznámeno – opět. I když jsou tu svědci. A i když je pachatel policii znám. Na druhou stranu bylo hlášeno několik podrobností o brutální smrti.

Pachatel policii uvedl, že se podílel na fyzické potyčce. Násilný pachatel však údajně vypověděl, že byl napaden pozdější obětí, a že se bránil. Oběť již samozřejmě nemůže vypovídat. Pachatel byl také záhy po výpovědi propuštěn na svobodu.

K případu se vyjádřili i čtyři svědci – dívky, které útok viděly. Spatřily jen, jak letí láhev směrem k Maxovi. Jedna z dívek pak držela svetr na krvácející ráně 19letému Němci, než přijela sanitka.

Podivné je, že s Maxem byli jen dva přátelé, což by znamenalo, že tři mladí Němci (pohlaví společníků zavražděného zdroje neuvádí) by zaútočili na údajně mnohem početnější gang. Tomu skutečně někdo věří?

Matka oběti (Agnes D., 42) také vypověděla, že Maxovi zmizela bunda – včetně mobilního telefonu, dokladů, klíčů a peněženky. To by jasně ukazovalo na loupežný motiv napadení skupinky tří Němců větší skupinou pachatelů, jejichž identita, případně původ, se velmi úzkostlivě tají.

Ve středu bylo Maxovo tělo pitváno. Podle prokuratury zemřel na těžkou ztrátu krve po bodné ráně do srdce. Pachatel zůstává vyšetřován na svobodě…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Düsseldorf: Gang „mladíků“ napadl 19letého Němce, jeden z nich ho bodl střepem z láhve do srdce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout