Další džihádisté přistávají na italské pláži a děkují Alláhovi za dobyté území (video)

Další džihádisté přistávají na italské pláži a děkují Alláhovi za dobyté území (video)

Pokud čtete tyto stránky pravidelně, možná jste si pomysleli, že jste už podobná videa viděli. A ne jen jednou. Toto video je ovšem aktuální, tedy ze včerejška, ze soboty 23.10.2021. Jde totiž o ukázku toho, že se podobná situace opakuje donekonečna. Džihádisté, kterým se podaří dorazit do Itálie po vlastní ose, se posléze – zpravidla ještě na pláži –  pomodlí k Alláhovi a poděkují za dobyté území.

 

Tento obrázek se opakuje stále dokola, ale je zde ještě jedna věc, která zatím všem uniká. Tito invazisté, kteří přijedou na odlehlou pláž a nejsou nikde zaregistrováni, posléze odchází do některého z evropských muslimských ghett – ať už v Itálii, Francii, Německu či jinde, kde již mají své známé a příbuzné.

O nich tak není nikde žádný záznam, jsou na našem kontinentu zcela nelegálně. Neberou sice dávky, ale to pro ně není problém. Žijí často z prodeje drog, případně je živí jejich příbuzní, kteří jedou jak v drogovém byznysu, tak zároveň berou dávky. Právě tito nikde neregistrovaní džihádisté velmi silně zkreslují skutečný stav islamizace. Muslimů je tak v Evropě mnohem víc, než kolik udávají běžné statistiky, v nichž se s těmito ilegály nepočítá….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Další džihádisté přistávají na italské pláži a děkují Alláhovi za dobyté území (video)

  1. Samozrejme, že správny dátum má byť 23. 10. 2021 a nie 2020,ale v podstate na tom ani nezáleží. Imigrantská „kríza“ trvá fakticky nonstop už 6 rokov a len tak skoro neskončí. Video mohlo vzniknúť kedykoľvek v posledných 6 rokoch… Naozaj si niekto ešte myslí,že Salvini proti tomuto bojoval a stále bojuje?!

  2. A díky podivným Italským zákonům a socanské vládě je nesmí nikdo zadržet, naopak se o ně Italové musí postarat, i kdyby jim krky uřezávali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout