„Teplouši, psi, zkurvysynové,“ – muslimové brutálně napadli ve Frankfurtu homosexuální pár

„Teplouši, psi, zkurvysynové,“ – muslimové brutálně napadli ve Frankfurtu homosexuální pár

Nikdy nepochopím, jak může být většina lidí natolik hloupých, že nevidí rozpory mezi dvěma současným systémem protlačovanými ikonami tzv. „liberální demokracie“ – muslimy a LGBTQ. Všichni, kdo volí strany, které podporují na jedné straně přijímání muslimských invazistů a na té druhé LGBTQ propagandu, to nemohou mít ve svých hlavách tak úplně v pořádku. Už nyní je jasné, že ve vztahu LGBTQ – islám dojde časem k tomu, že muslimové všechny příslušníky LGBTQ zlikvidují tak, jako se to děje ve všech chalífátech. Jisté náznaky přicházejí už nyní a ten, kdo to nevidí, musí být – nezlobte se, lepší výraz mne nenapadá – úplný idiot. A nemenší hlupák je také každý homosexuál, který volí vítačské strany…

V noci z pátku na sobotu (18. září 2021) došlo k homofobnímu útoku na břehu řeky ve Frankfurtu, při kterém byli 21letý muž a jeho 17letý společník slovně a fyzicky napadeni třemi dosud neznámými muži.

Oba později zranění mladíci byli u řeky Mohan u Deutschherrnuferu kolem 00:40, když je oslovili tři mladí muži, kteří je uráželi slovy „teplouši, psi, zkurvysyni“. Později je neznámí muži udeřili a kopali 21letého a 17letého. Oběma zbitým mladíkům se v jeden moment podařilo uprchnout po schodišti na Starém mostě na ulici. Útočníci je však pronásledovali, shodili je na zem a znovu je kopali. Poté oběti, které při útoku utrpěly lehká zranění, útočníci pustili a uprchli neznámým směrem. Pátrání po třech mladých mužích bylo neúspěšné.

Jeden z pachatelů byl popsán takto:

Muž, asi 20 let, asi 180 až 185 cm vysoký, baculatá postava, dlouhé černé kudrnaté vlasy, severoafrický vzhled, oblečený v modré bundě.

Svědci s příslušnými informacemi o neznámých pachatelích jsou žádáni, aby kontaktovali 8. policejní stanici nebo se hlásili na jakékoli jiné policejní stanici…..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “„Teplouši, psi, zkurvysynové,“ – muslimové brutálně napadli ve Frankfurtu homosexuální pár

  1. Pripomeniem známu kauzu z Cvikova a pre EÚ typický dvojaký meter. Ako iste viete, súd tam po istých naťahovačkách zakázal bezvýznamnej „ultrapravicovej“ strane Tretia cesta plagáty s textom: Obesiť Zelených! Myslíte si,že keby ktorákoľvek strana v Nemecku či kdekoľvek inde vo 4. ríši vylepila plagáty či billboardy typu : Pozabíjať všetkých belochov, kresťanov, Rusov! a podobne, súd by sa nimi zaoberal, udelil pokutu a zakázal ich ? Na druhej strane,predvolebné výzvy k násiliu voči LGBTI, moslimom, černochom, eurobyrokratom, vegánom, feminacistkám a podobne by celkom určite skončili basou natvrdo.

  2. V tomhle mi muslimové nevadí. Ano, samozřejmě, měli by se tu měli chovat slušně, jako hosté. Ale, bohužel, když my, jako domácí, tolerujeme feminismus, veřejné exhibice sexuálních deviantů, ekoklima terorismus a zoofilii, tak se nemůžeme divit, že i ten nezvaný host udělá špinavou práci za nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout