Šéf belgické protiislámské strany Vlaams Belang přitvrzuje, chce trestat učitele, kteří na školách podporují multikulturalismus

Šéf belgické protiislámské strany Vlaams Belang přitvrzuje, chce trestat učitele, kteří na školách podporují multikulturalismus

Kdo je vlastně extremista? Ten, kdo se snaží jakýmkoli způsobem zachovat Evropu takovou, jaká dosud byla nebo ten, kdo ji chce proměnit v jedno velké africké islámské ghetto? Belgická politická strana Vlaams Belang je nazývána extremistickou právě proto, že velmi ostře vystupuje proti multikulturalismu a muslimské invazi.

Na druhou stranu ti, kdo podporují multikulturalismus a islamizaci Evropy a s tím související výrazně zvýšenou kriminalitu, jsou považováni za „demokraty.“ A to přesto, že islám je s demokracií absolutně neslučitelný. Islám totiž vyznává jen právo šaría a to neuznává evropský právní systém. Šaría totiž nepovažuje za trestné vraždy ze cti, znásilnění nevěřících žen a jejich násilné konverze nebo vraždy homosexuálů.

Vlaams Belang jsou ovšem stranou úspěšnou, jen málokde v Evropě se dokázala dostat do parlamentu strana, která by tak ostře vystupovala proti multikulturalismu a islamizaci. Ostřejší je v Belgii již jen strana Voorpost, jejíž členové byli nedávno odsouzeni za to, že demonstrovali s transparentem „Stop islamizaci“.  Těmi, kdo se odsouzených demonstrantů jako jediní zastali, byli právě členové Vlaams Belang.

Belgie – podobně jako Holandsko – se velmi liší od zbytku Evropy tím, že zatímco v ostatních zemích tíhnou mladí Evropané k multikulturním systémovým stranám (většinou Zelení, socani či u nás Piráti), mládež v těchto dvou zemích naopak masově volí strany protisystémové. Samozřejmě tím nemám na mysli „novou“ mládež, ale tu, která má evropský původ. Antisystémové strany tak mají spoustu mladých členů a na mládež i cílí.

Nyní se mladý předseda strany (viz titulek) pustil do těch učitelů, kteří záměrně zanáší svůj „multikulturní odpad“ do školních tříd a snaží se tak záměrně indoktrinovat multikulturní propagandou již i ty nejmenší děti.

Tom Van Grieken, vůdce strany Vlaams Belang, se na sociálních sítích zaměřuje zejména na mladé lidi tím, že sází na jasný posun napravo u této části populace.

Tom Van Grieken, předseda belgické vlámské strany Vlaams Belang, zahájil 1. září, tedy začátek školního roku v Belgii, kampaní na síti TikTok, která odsuzuje „levicové učitele a profesory, kteří se při každé příležitosti snaží začlenit svůj multikulturní odpad do svých tříd“. Mladý vůdce slibuje, že do roku 2024 předloží nový zákon, který podobnou praxi, kterou učitelé indoktrinují děti multikulturní propagandou, zastaví.

Van Grieken na síti TikTok, oslovil mladé Vlámy tím, že jim řekl, že osobně vždy nesnášel školu, ale přál jim dobrý začátek školního roku navzdory učitelům, kteří se snaží manipulovat jejich myslí a ovlivňovat jejich názory.

Před několika měsíci již mladí lidé z Vlaams Belang navrhli vytvoření místa, kde by učitelé, vyjadřující levicové názory, mohli být odsouzeni. Mladí politici navrhli zveřejnit  videa dotčených učitelů, indoktrinujících děti multikulturní propagandou. To je ovšem neprůchodný návrh, neboť by to znamenalo porušení zákonů, podle nichž má být respektováno soukromí občanů.

K uvedenému jen dodávám, že podobná propaganda, která na rovinu nepřizná, jaké jsou důsledky multikulturalismu a staví jej jednostranně jako přínosný, by skutečně měla být zakázána. Ostatně, podobná indoktrinace je běžná i v korporátních médiích a na školách ve většině zemí EU, ČR nevyjímaje. Přitom multikulturalismus je zhoubou Evropy, jeho propagace tak není o nic méně škodlivá, než propagace nacismu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Šéf belgické protiislámské strany Vlaams Belang přitvrzuje, chce trestat učitele, kteří na školách podporují multikulturalismus

  1. Ano, jsou to opravdu paradoxy, kdy vítání totalitní is lamské ideologie je považováni za demokratické a odmítání totality za extrémistické. Ovšem to je u neomarxistů běžné, tomu tak bylo u levého křídla sociálních demokratů vždy, až to právě vedlo k totalitám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.