Belgistán: 6 měsíců vězení za transparent s nápisem „STOP ISLAMIZACI“

Belgistán: 6 měsíců vězení za transparent s nápisem „STOP ISLAMIZACI“

Transparent, který vidíte na titulku, je přesně tím, za nějž bylo uloženo v Belgii 6 měsíců vězení. Přitom Belgie patří k nejvíce islamizovaným zemím v Evropě, ostatně, i na těchto stránkách si můžete přečíst o mnoha případech multikulturního obohacení v Belgistánu. Aktuálně šlo například o hromadné znásilnění 14leté dívky, která posléze spáchala sebevraždu nebo o podřezání ženy, která šla po ulici s kočárkem.

V Belgii dochází také k velmi častým muslimským nepokojům a Belgie má i další evropskou výsadu – rekrutuje se odtud nejvíce islámských teroristů v přepočtu na počet obyvatel.

Nakonec musím upozornit i na to, že také u nás již byl uložen nepodmíněný trest, dokonce šesti let za tvrdší protiislámský výrok, ten byl nakonec naštěstí u odvolacího soudu změněn na podmínku. Nicméně zavírat někoho do vězení na půl roku za pravdu?? Máme to snad chápat tak, že Evropa přechází na právo šaría??

Čtyři členové vlámské pravicové strany Voorpost v Belgii byli odsouzeni k 6 měsícům vězení za vyvěšení transparentu s nápisem „Zastavte islamizaci“ s karikaturami žen v burkách a rouškách (viz titulek). Belgický soud rozhodl, že se jedná o podněcování k nenávisti.

Proti verdiktu v Mechelenu protestovali různí poslanci parlamentu ze strany Vlaams Belang.

V sobotu 30. května 2020 na sobotním trhu v Mechelenu uspořádala pravicová strana Voorpost protest proti islamizaci. Někteří členové také drželi transparent se slovy „Zastavte islamizaci“.

Podle trestního soudu v Mechelenu zašel tento transparent příliš daleko. „Tím, že nosí takové transparenty, mají obžalovaní za cíl vštípit strach a vytvářet nenávist ve společnosti přesvědčováním přihlížejících o myšlence, že možná v budoucnu bude islám dominovat Flandrám,“ stojí ve verdiktu.

„Načrtli údajné nebezpečí, kdy každá žena, v důsledku této takzvané islamizace, bude nucena nosit burku nebo nikáb. Takové myšlenky se pokoušejí občany živit strachem a nenávistí vůči muslimské společnosti nebo se pokoušejí nenávist probudit, aby  byli lidé podněcováni k podobnému nenávistnému a chování,“ řekl soud.

Všichni čtyři členové Voorpostu byli odsouzeni k šesti měsícům vězení. Jejich právník Luc Deceuninck nyní zvažuje, zda se odvolá. Ale pravděpodobně ano. „Byla to jen svoboda projevu, politické prohlášení, nic jiného,“ říká Deceuninck v první reakci na rozsudek.

„Když někdo řekne zastavte islamizaci, neříká zastavit islám. Říkají: Zastavte všudypřítomný vliv některých islámských zvyků v naší společnosti. To je to, co znamenají. Soud na naše argumenty vlastně neodpověděl,“ řekl nespokojený právník.

Několik poslanců z Vlaams Belang protestovalo v Mechelenu proti verdiktu trestního soudu v Mechelenu. Na Velkém trhu rozvinuli transparenty se stejným poselstvím, vyplněné plakáty se vzkazem „Zastavte cenzuru“.

Odsouzení čtyř aktivistů Voorpostu za trestný čin je daleko za justičním omylem. Jedná se o útok na svobodu projevu, demokracii a možnost pokračovat v opozici. Odpor proti islamizaci není podněcováním k nenávisti nebo násilí. To je jen svoboda projevu. To je ochrana toho, co je nám drahé, naší identity, „řekl předseda Vlaams Belang Tom Van Grieken.

Shlédněte videa níže. Také máte pocit, že Belgie nemá s islamizací problém??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Belgistán: 6 měsíců vězení za transparent s nápisem „STOP ISLAMIZACI“

  1. V prípade, že imámovia kdekoľvek v islamizovanej Európe /aj Poľsko a Maďarsko sa už „zásluhou“ legálnej masovej migrácie islamizujú, hoci pomalšie, než niektoré iné štáty/ vyzývajú k vraždeniu či zotročeniu kresťanov, im samozrejme nehrozí nič. Nepochybujem,že ani vlastenecká strana Flámsky záujem /niečo ako u nás ĽSNS/ Belgicko nezachráni.

  2. Je to paradox, lidé protestující proti is lamizaci, jsou právě touto is lamizací odsouzeni. Tak soudy dokázaly, že je Belgie již is lamizována. No a v is lamizované zemi se již nesmí protestovat proti is lamizaci. Nejhorší na tom je, že voličům se to líbí. Sbohem dříve svobodná Belgie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout