Evropské církve volají po zřízení humanitárních koridorů pro Afghánce a jejich přemístění do zemí EU

Evropské církve volají po zřízení humanitárních koridorů pro Afghánce a jejich přemístění do zemí EU

Církve patří k hlavním organizátorům a podporovatelům islamizace Evropy. Jde o představitele, kteří se v duchu Bergoglia snaží podpořit zrůdné plány globalistů na výměnu evropských obyvatel a islamizaci Evropy. I přesto, že ve světě je zdaleka nejutiskovanější křesťanská komunita, ta církev nezajímá, Namísto pomoci svým vlastním ovečkám, denně vyvražďovaným muslimy v Africe i asijských zemích, zve do Evropy džihádisty, tedy ty, kdo chce jejich souvěrce zničit.

Comece (Komise biskupů Evropského společenství) a CEC (Konference evropských církví, která je ekumenickým orgánem) společně vyzývají k ochraně nejzranitelnějších Afghánců tváří v tvář převzetí moci Talibanem.

„Je načase ukázat lidstvu uprostřed krutosti, které Afghánci čelí, že hodnoty Evropské unie nejsou prázdnými projevy, ale praktickými hlavními zásadami, které vedou k činnostem založeným na etických normách nad rámec pouhých politických nebo ekonomických úvah.“  To je jedna ze silných pasáží obsažených ve společném prohlášení, které obě organizace zveřejnily 2. září.

Prohlášení, podepsané jejich příslušnými prezidenty, lucemburským kardinálem Jeanem-Claudem Hollerichem a francouzským pastorem Christianem Kriegerem, nastiňuje dramatickou situaci v Kábulu po návratu Talibanu k moci. Proto volají po „modlitbě, solidaritě a naléhavých opatřeních“, zejména s důrazem na „ochranu nejzranitelnějších“.

Evropské církve rovněž zdůrazňují „značný příliv afghánských uprchlíků“ do sousedních zemí i mimo ně: z tohoto hlediska „vyzývají EU, aby se ujala vedení v solidárním úsilí mezinárodního společenství pomoci Afgháncům prchajícím před násilím a terorem“.

V praxi má jít o certifikaci humanitárních koridorů pro hromadný přesun Afghánců do zemí Evropské unie, a nikoli do třetích zemí. Společné prohlášení uvádí, že „afghánští uprchlíci by neměli být zaměňováni s ekonomickými migranty“. Rozhodnutí o jejich pobytu proto budou muset být přijata na základě „základních hodnot EU a závazku dodržování Evropské úmluvy o lidských právech a Ženevské úmluvy“.

Tolik tedy k výzvě církví, která se nijak neliší od úmyslů Evropské komise, tedy eurokomisařky Johanssonové. Připomínám, že německé církve jsou hlavním sponzorem pašeráckých neziskovek, největší loď pro nechvalně známou Sea Watch zakoupila právě německá církev. Církve podporují invazi také tím, že poskytují přednostně ubytování muslimským invazistům.

Už v minulosti jste si zde mohli přečíst o případech z Itálie, kde církevní byty odmítají poskytovat chudým italským rodinám, přednostně jsou v nich ubytováváni afričtí džihádisté. Skandální byl i případ německého kláštera, který odmítal ubytovávat křesťany, naopak, předem deklaroval, že třicet pokojů sloužících k ubytování potřebných nabízí výhradně muslimům.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Evropské církve volají po zřízení humanitárních koridorů pro Afghánce a jejich přemístění do zemí EU

  1. U nás na Slovensku – podobne ako vo Švédsku – dominuje v neomarxistickej propagande, a teda aj vo vítaní „utečencov“ či “ právach “ homosexuálov , evanjelická cirkev /luteráni/. Veľké množstvo jej kňazov a teológov má židovský pôvod. Napríklad smutne známy teológ Ondrej Prostredník, blízky strane Progresívne Slovensko /naša obdoba Pirátov/, pôvodným menom zrejme Mittelfinger. Asi nikoho neprekvapí,že najviac slovenských Židov „konvertovalo“ /samozrejme formálne/ na luteránstvo v rokoch 1939-1942…

  2. Vedení křesťanských církví to je také na Darwinovu cenu, i když oni to vnímají jako mučednictví, kdy se raději nechají ukřižovat, než by se spojili s ateisty, proto si i více rozumí s mlslimy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout