Nový Zéland: Muslim dnes útočil v supermarketu, pobodal 6 lidí, policie ho zastřelila (video)

Nový Zéland: Muslim dnes útočil v supermarketu, pobodal 6 lidí, policie ho zastřelila (video)

K dalšímu útoku nositele „náboženství míru“ došlo na Novém Zélandu, jehož premiérka muslimy miluje až tak bezmezně, že se sama před časem oděla do hidžábu.  Samozřejmě tato multikulturalistka při hodnocení útoku nevysloví slovo „islám“. Opět se tak vše svedlo na to, že se jednalo o „násilného extremistu“, který jen kopíroval ISIS. A ISIS kopíruje Korán. Tedy je to ISLÁM.

Útok v nákupním centru v Aucklandu označila za teroristický útok novozélandská premiérka Jacinda Ardernová, která útočníka označila za násilného extremistu, srílanského státního příslušníka, který byl od roku 2016 pod dohledem národní bezpečnosti.

„Tento jedinec byl známou hrozbou pro Nový Zéland,“ prohlásila premiérka (pak se ptám, proč chodil po svobodě?). Byl zastřelen do 60 sekund od začátku útoku.

Šest lidí bylo zraněno, tři jsou v kritickém stavu poté, co muž v pátek vtrhl do supermarketu v novozélandském Aucklandu ozbrojený nožem. Podle svědků muž pobodal několik lidí v supermarketu, než byl zastřelen policií.

„To, co se dnes stalo, je opovrženíhodné. Bylo to nenávistné, bylo to špatné. Je to projev jednotlivce, nikoli víry, ne kultury, ne etnického původu, ale jednotlivce, který je vězněm ideologie, kterou zde nikdo v komunitě nepodporuje,“ řekla Ardernová.

Policejní komisař Andrew Coster připustil, že útok vyvolal otázky, zda policie mohla zasáhnout před jeho útokem, ale řekl, že zúčastnění policisté udělali vše, co mohli.

„Policejní týmy musí udržovat dostatečnou vzdálenost, aby sledování bylo účinné. Policisté proto  byli co nejblíže, aniž by ohrozili sledování,“ řekl.

„Mohu vám říci, že agentury využily všech možných prostředků, které měly k dispozici, aby ochránily novozélandskou veřejnost před touto osobou,“ řekla premiérka.

Michelle Millerová právě nakupovala, když viděla, jak se scéna vyvíjí. Říkala, že útočník pobíhal kolem jako blázen a napadal lidi. Michelle Millerová, která utekla ze supermarketu, když policie vběhla dovnitř, řekla, že slyšela, jak policisté nařizovali muži, aby se vzdal a lehl si na zem, než začali střílet.

Premiérka tak nakonec opět hájila islám a snažila se jako tradičně svést vše jen na osamělého vlka, který byl údajně pod kontrolou. Ale co je to za kontrolu, když mohl džihádista policistům „za zadkem“ pobodat šest lidí?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nový Zéland: Muslim dnes útočil v supermarketu, pobodal 6 lidí, policie ho zastřelila (video)

  1. Ardernová je Trudeau v sukni… nenávidí kresťanov, pozýva do krajiny moslimov a do neba vychvaľuje islam a multikulti ako také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout