Pro muže, který vylepil antiLGBTQ nálepky po Antverpách, si přišlo policejní komando

Pro muže, který vylepil antiLGBTQ nálepky po Antverpách, si přišlo policejní komando

Komando, které běžně provádí razie v domech vrahů či teroristů si tentokrát došláplo na dosud bezúhonného občana, který jen vyjádřil svůj názor vylepením samolepek, na nichž ovšem nevyzýval k vraždě či ublížení na zdraví, skutečně jen a pouze vyjádřil svůj názor na LGBTQ propagandu, která je právě v Antverpách všudypřítomná. Napsat, že se cítíte být normální je dnes čin horší, než vražda…

V Antverpách využil „liberální“ režim antverpskou zásahovou policejní jednotku proti muži jednoduše za šíření nesouhlasných názorů na propagandu LGBT.

Symbol gay lobby, duhová vlajka, je všudypřítomný ve vládních budovách města Antverpy a kolem nich s všudypřítomnými plakáty a vlajkami. Tímto je tolik vychvalovaná „povinnost neutrality“ vlády zcela ignorována.

Občan, který má na tuto otázku nesouhlasný názor, jej začal vyjadřovat tím, že v Antverpách vylepoval neškodné nálepky. Nálepka obsahuje přeškrtnutou duhovou vlajku a text „gewoon normal“, což znamená něco jako “ cítím se normální“.

Možná občan myslel, že není spokojen s scénami, jako je tato, které byly vidět za bílého dne na veřejných ulicích v Antverpách v roce 2019 během „Pride Parade“ financované městskou radou NVA:

Antverpy nyní sužují gangy granátovými výbuchy a z jejich strany došlo i k několika hromadným znásilněním, ale „liberální“ režim okamžitě zahájil pátrání po autorovi neslušných nálepek.

Nyní se ukázalo, že během razie byl prohledán byt výrobce samolepek a on sám byl zatčen.  Zatčení bylo provedeno speciálním komandem antverpské policie.

To opět prokázalo, že policejní složky v této „liberální“ diktatuře nemají příliš málo personálu, jak tvrdí, ale spíš nadbytek. Koneckonců, jsou primárně používány proti občanům s nesouhlasnými názory na opatření LGBT, proti odpůrcům muslimské invaze nebo covidových restrikcí – nikoli proti skutečným zločincům.

Na první pohled je jasné, že tato nálepka není trestným činem. Text „cítím se zcela normální“ není výzvou k nenávisti nebo diskriminaci. Policie bude pravděpodobně vědět, že nemá žádné právní východisko.

Cílem „liberálně-demokratického“ režimu je však tímto druhem policejních operací s domovními prohlídkami zastrašit všechny případné odpůrce režimu s jiným názorem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Pro muže, který vylepil antiLGBTQ nálepky po Antverpách, si přišlo policejní komando

  1. Asi si neuvědomil, že normálně se smí cítit jenom úchyl, černoch, muslim, zkrátka příslušník minority.
    Příslušník majority se musí cítit jako zločinec.
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout