Homosexuální kněz švédské církve odmítá oddávat heterosexuální páry

Homosexuální kněz švédské církve odmítá oddávat heterosexuální páry

Představitelé švédské církve jsou mnohdy skutečně až bizarní, našly se už například případy, kdy kněz nepokrytě podporoval islamizaci Švédska či kněz – žena, která pašovala kriminálního Afghánce z vězení v kufru. Tentokrát jde o kněze, který na první pohled vypadá, jako kdyby utekl z nejbližšího psychiatrického zařízení. Tento kněz se nejen hrdě hlásí k LGBTQ komunitě, ale dokonce prohlásil, že odmítá oddávat heterosexuály. Ovšem – upřímně – nechali byste se oddat někým takovým??

Otevřeně homosexuální kněz Lars Gårdfeldt z farnosti Carla Johana v Göteborgu nyní uvádí, že se odmítá oddávat  homosexuální páry.

Lars Gårdfeldt odkazuje na tzv. „právo na odmítnutí“. Dává jednotlivým kněžím právo neoddat pár v případě výčitek svědomí. „Pak se to musí vztahovat na mě jako na homosexuála, tak musím říct ne hetero párům,“ řekl Lars Gårdfeldt .

Šestapadesátiletý homosexuální kněz byl před parlamentními volbami v roce 2014 uznán za parlamentního kandidáta feministické iniciativy. Napsal také román s pornografickými homosexuálními prvky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Homosexuální kněz švédské církve odmítá oddávat heterosexuální páry

  1. Nie je otázka či, ale kedy bude vo Švédsku hroziť trest smrti za čokoľvek spojené s LGBTI a samozrejme aj s kresťanstvom. A nielen vo Švédsku, lebo najnovšie. aj v Nórsku vyhrali „voľby“ socanskí extrémisti /Breivikovi „obľúbenci“/ a o islamizácii väčšiny Európy sa netreba rozpisovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.