Jak dopadnou volby?

Již nyní je jisté, že nám jako vždy povládnou „Aspeňáci“. Jde o politická uskupení řízená slouhy globalistů, tedy i když mají zdánlivě odlišný program a rétoriku, jejich základní zadání je zcela totožné.

Tím zadáním je konečné předání veškerých kompetencí národních států Bruselu (to se děje konstantně, což ovšem většina lidí nevnímá, neboť  snad jen promile voličů se zajímá o to, co se děje v Bruselu). Nevíte-li, kdo to jsou  „Aspeňáci“, tak jde o strany, jejichž čelní představitelé patří k tzv. „Aspen institutu“, což je nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích jakási líheň slouhů globalistů, nebo – chcete-li – lokajů tzv. Deep state, pod jehož přímým vlivem tito politici jsou. Právě odtud se rekrutuje většina vrcholných politiků různých politických stran, které zde doslova hledají i své ministry.

Strany, které jsou v této globalistické neziskovce zastoupeny, nikdy nebudou konat v zájmu ČR (resp. národních států), přičemž Aspen je jako rakovina, je jím prolezlá celá evropská politika. O této organizaci jsem už před delší dobou psala zde, jednou za čas informace v článku aktualizuji. Na stránkách institutu tak možná již dnes uvidíte některé budoucí ministry.

Politika je jedno velké divadlo. I to je důvod, proč skutečně ŽÁDNÉMU politikovi nevěřím. To ovšem neznamená, že nechodím k volbám. Jdu a snažím se volit opozici „Aspeňákům“. Protože však drtivá většina lidí volí tyto slouhy globalistů, kteří si pak vzájemně nějak složí vládu, jde jen o jakési „sypání písku do soukolí“.

Právě proto, že většina lidí bude volit tyto globalistické loutky, je jasné, že tyto loutky nám také budou vládnout. Jejich želízka v ohni se již jistě třesou na posty ministrů a už nyní vám mohu zaručit, že opět bude polovina ministrů pocházet právě z Aspen institutu. Proto nepovažuji tyto volby za tak důležité, jak se tvrdí, jsou rozhodnuty už nyní.

Koalice, které vzniknou po volbách, lze jen velmi těžko odhadnout. Nikdo neví, jak to vyjde na počty mandátů, přičemž ani není jasné, kolik hlasů propadne stranám, které se do PS nedostanou a jejichž hlasy se tak přičtou vítězům. Můj odhad nyní je ten, že vládnout budou buď ta dvě šílená uskupení (SPOLU a Pirátostan) nebo – pokud nebudou mít dostatek hlasů – bude vládnout ANO s ODS a případně, nebudou-li stačit hlasy – přiberou i KDU.

Žádné jiné možnosti zde nevidím. Někdo sice mlží v tom smyslu, že by měla vládnout ANO a SPD, což je však nemožné. ANO to především přísně zakazuje jejich europarlamentní – silně probruselská – frakce Renew Europe. Podle jejich regulí nesmí strany této frakce zakládat koalice se stranami frakce ID.

Už v minulosti odmítla liberální frakce přijmout italské Hnutí 5 hvězd právě kvůli tehdejší koalici se Salviniho Legou. To si snad ti, kdo lži o podobných koalicích šíří, myslí, že by hnutí ANO kvůli zakázané koalici tuto frakci, v jejímž rámci zaujímá Charanzová (členka širšího vedení Aspen institutu) post místopředsedkyně EP, opustilo? Umíte si představit, jak by kvičela Jourová, nejvýše postavená členka ANO? Uvědomují si vůbec voliči, že je ANO v rámci EU ideologicky podobnou stranou jako TOP09? I hlasovací shodu mají v EP velmi vysokou.

Různí dezinformátoři ovšem stále šíří nesmysly o tom, že by tato koalice mohla vzniknout, vzhledem k výše uvedenému je to ovšem bohapustá lež. Na této lži dokonce založilo svoji kampaň uskupení SPOLU, které na svém předvolebním plakátu předstírá, že by podobná koalice mohla vzniknout. Přitom se s ANO nejspíš spojí právě někdo z nich. ODS už nebyla příliš dlouho u koryta a pokud to nevyjde s plánovanými Piráty, sáhnou po komkoli….

Jednoduše, volby dopadnou tak, že probruselské strany složí koalici (ať už jakoukoli) a vytvoření některé z výše uvedených vládních koalic – tedy strany uskupení SPOLU a Pirátostan nebo ODS a ANO (a případně KDU) považuji za prakticky jisté.

Bude tak nadále pokračovat oddané poklonkování Bruselu, Berlínu i Washingtonu tak, jako tomu bylo dosud.  Na školách bude pokračovat škodlivá inkluze a začne se s nově zavedenou genderovou výchovou, nadále budou z vašich peněz podporovány různé politické neziskovky (ať už ty, které působí na školách nebo v migračním a integračním byznysu) a možná se nám ještě více rozšíří řady tzv. „tlumočníků“, jak se dnes říká „doktorům a inženýrům“ z roku 2015.

Bude i nadále pokračovat a sílit cenzura, zavedená EU a současnou vládou (a v celé EU především kontrolovaná Jourovou), protože i příští vláda ji jistě podpoří a bude nahánět odpůrce islamizace pod pláštíkem „předsudečné nenávisti.“

Bude ale i nadále pokračovat nátlak neočkovaných na očkování a pokud tak učiní i další lokajské země, zavede se i zde aplikace „genové terapie“ povinně. Bude se pokračovat i v plnění závazků tzv. zeleného údělu a tím dojde i k omezování využití fosilních paliv a v zájmu údajného potlačení globálního oteplování (v době, kdy u nás zažíváme nejchladnější jaro i léto) se bude tlačit na omezení  a nejpozději do roku 2033 i ukončení provozu všech tepelných elektráren.

Budeme dále pokračovat na přechod k euru – vždyť stávající vláda již učinila všechny potřebné kroky k přistoupení k této měně, od níž by chtěly některé země naopak utíkat. Příští vláda má tak v tomto směru vše připravené, stačí jen učinit závěrečné kroky a stanovit termín přistoupení k euru.

Co se týká ostatních stran, tak myslím, že v průzkumech často prezentovaná Přísaha se do Sněmovny nedostane, jednalo se většinou o voliče, kteří odešli z ANO a nyní se k této straně opět vrací a Přísaze tak voliči opět mizí. Jednalo se de facto o „béčko“ ANO, které mělo v příští vládě nahradit socany.

Mimo smečky Aspeňáků (SPOLU, Pirátostan, ANO) se do PS dostane SPD a pravděpodobně i KSČM (i když jen těsně). KSČM však nejspíš nebude mít takový mandát, aby sama o sobě podržela ANO, jako tomu bylo dřív. ČSSD skončí se 3% na smetišti dějin, kam –  i s vrchním islamizátorem Al Hamajdou – dávno patří. Bylo by docela přínosné, kdyby se podařilo vytáhnout alespoň 5% Trikoloře, která by mohla částečně vysát voliče ODS, jimž vadí plánovaná koalice s Piráty.

Jinak nepředpokládám, že by se podařilo jakékoli další straně do PS dostat. Vzpomínám si velmi dobře na volby do EP, kdy mnoho lidí předpovídalo, že se do EP dostane paní Samková. Rozhodně nic proti, bylo by to skvělé. Jenže věděla jsem, že nemá šanci. Přesto na alternativních médiích mnoho lidí hovořilo o tom, že překročí 5% a volili ji. Nepřekročila ani 1% a propadlé hlasy pak připadly eurohujerům.  Proto raději – možná s výhradami – volím jistotu, nerada bych svůj hlas věnovala Pirátům, SPOLU nebo ANO, jimž propadlé hlasy připadnou.

Jako velmi zásadní odpůrce islamizace Evropy se navíc dívám v programech stran obzvláště pozorně právě na otázku jejího řešení. Zatímco pojem „nelegální migrace“ (která už dnes de facto téměř neexistuje) dnes najdete v programu každé strany, včetně zcela jasných vítačů – Pirátů,  slovo „islám“ nenajdete v žádném z programů globalistických stran a jen v některých programech stran antisystémových. Přitom právě omezení této nenávistné ideologie je nyní více než naléhavé.

Nikomu však nechci radit, koho má volit, každý by si měl sám svoji volbu velmi dobře rozmyslet. Pokud jste navíc spokojeni s politikou EU, pak jsou právě pro vás „Aspeňáci“ tou nejlepší volbou. Svoji ideální stranu si ostatně můžete zjistit i pomocí nějaké předvolební kalkulačky. Ovšem volit třeba strany s 0,5% preferencí vidím jako zbytečnou cestu do volební místnosti.

Jak volby dopadnou, uvidíme nakonec už brzy sami. Ovšem pokud nedojde k nějaké zásadní události, která by jakkoli zamíchala kartami, pojede se v již zajetých kolejích. Ostatně, globalisté si své kolonie velmi dobře střeží. A nikdy by zřejmě nedopustili, aby kdekoli vládl někdo, koho nemají „pod palcem“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Jak dopadnou volby?

  1. Lidé mají různé priority a povědomí o skutečné politice stran a tak volby dopadají různě. Zákaz is lámu jsem našel snad jen u dvou stran, SPD a Svobodní (ale nevím zda to ještě platí). V podstatě jde skutečně o dva politické směry, na jedné straně Aspeňáci (globalisté, neomarxisté, sluníčkáři ap.) na druhé pro národní a proti imigrační strany, ovšem toto dělení moc lidí nějak nezajímá, takže to asi zase dopadne neslaně nemastně ve prospěch Aspeňáků (?) .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout