Švédka je rozzlobená na vládu, která věnovala v přepočtu 2 mil. Kč Arabovi, který ji brutálně znásilnil

Švédka je rozzlobená na vládu, která věnovala v přepočtu 2 mil. Kč Arabovi, který ji brutálně znásilnil

Možná si ještě pamatujete na článek o Arabovi, který s bratrem brutálně znásilnil dvě Švédky. Připomínám, že tento Arab byl odsouzen jako dospělý, ale ve vězení začal tvrdit, že byl v době činu dítě a na základě tohoto tvrzení mu bylo zaplaceno odškodné za to, že byl souzen jako dospělý. Odškodné činilo v přepočtu asi 2,1mil. Kč. Přitom obě znásilnění byla velmi brutální a finanční odškodnění znásilněných žen ani zdaleka nedosáhlo toho, co dostal tento perverzní násilník.

Švédská oběť znásilnění vyjádřila hněv nad tím, že syrský vetřelec, který ji znásilnil, dostal od švédského státu odškodné ve výši v přepočtu 2,1 mil Kč, zatímco ona dostala jen v přepočtu pouhých 7500Kč.

Oběť, 42letá žena jménem Petra, byla jednou z obětí syrského invazisty a jeho bratra, kteří na jaře 2017 unesli a znásilnili dvě ženy ve městě Malmö.

Deníku Expressen řekla, že oba muži vstoupili do jejího bytu v centru Malma uprostřed dne 19. března 2017, když odpočívala v posteli.

„Najednou jsem měla oba muže v ložnici. Probudil mě jeden z nich, který křičel, že mám ležet, zatímco druhý mi roztáhnul nohy,“ řekla. Prokurátoři tvrdí, že ji oba Syřané několikrát znásilnili a zmlátili údery a kopy, aby ji utišili.

„Očividně mi vyhrožovali, že mě zabijí,“ řekla. „Skončila jsem na podlaze a násilí pokračovalo. Jeden z nich mi také namířil na hlavu nějakou zbraň.“

Po nějaké době oba muži opustili Petřin byt – ale ne dříve, než jí ukradli bankovní karty, pas a další věci.

Po zatčení dvou Syřanů, kteří také na více než 24 hodin zamkli jinou unesenou ženu ve sklepě, kde ji znásilňovali,  Petra řekla, že se jim musí postavit ve švédské soudní síni, kde se jí prý vysmáli.

„Pořád chodím k psychologovi. Mám strach, nechci chodit ven, když je tma a moc často brečím,“ řekla.

Zatímco Petra měla dostat odškodné ve výši 225 000 SEK (v přepočtu necelých 562 000 Kč), uvedla, že dosud obdržela pouze 3 000 SEK (asi 7500Kč).

Jeden z násilníků, mladší z bratrů, nedávno dostal od švédského státu 840 000 švédských korun (asi 2,1 mil Kč) poté, co si stěžoval, že byl souzen jako dospělý, ale v době znásilnění byl údajně nezletilý.

Původně nedostal ani pět let vězení, a to ani poté, co byl jeho původní trest v odvolacím řízení mírně zvýšen.

Švédský stát tak opětovně potvrdil, že nadřazuje muslimské násilníky nad vlastní občany…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

One thought on “Švédka je rozzlobená na vládu, která věnovala v přepočtu 2 mil. Kč Arabovi, který ji brutálně znásilnil

  1. Švédský stát podporuje vyloženě nespravedlnost. Otázka je, jak dlouho to budou Švédové trpět, kdy jim to dojde, jestli vůbec …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.