ISIS posílá v invazní vlně další své vojáky do Evropy

ISIS posílá v invazní vlně další své vojáky do Evropy

Skutečně věříte tomu, že politici, jimž očividně islamizace jejich zemí nijak zásadně nevadí, neví o tom, že mezi miliony muslimů, kteří již v Evropě jsou a dalšími miliony,  kteří do Evropy míří, je i nemálo teroristů, kteří zatím působí coby „spící buňky“? Předpokládám, že současné evropské vlády to většinově ví a podporují.

Není ani v nejmenším důležité, co ten který politik říká, ale důležité jsou činy. Ve většině zemí EU (včetně ČR) jsou pravidelné zprávy o extremismu jako přes kopírák – všude jsou plné údajné ultrapravice (tak jsou nazýváni odpůrci muslimské invaze), xenofobie, islamofobie a  rasismu. Islám se neřeší, muslimská komunita se nechává na pokoji a mnoho podporovatelů ISIS a dalších bojůvek je ponecháváno na svobodě. To je realita, která mne již dávno přesvědčila o tom, že skutečným zadáním většiny současných evropských politiků je islamizace jejich vlastních zemí. Ti, kdo vládnou v současné době, aniž by se byť jen pokusili islámskou ideologii omezit či zakázat, jsou hlavními viníky toho, co čeká náš kontinent během několika let až desetiletí.

V současné době přichází varování od expertů na terorismus, kteří sledují veškerá prohlášení špiček ISIS, Al Kajdy a dalších bojůvek, dlouhé roky infiltrujících Evropu svými bojovníky. Proto také ví, že v současné afghánské invazní vlně jsou vysílány i tisíce zkušených bojovníků ISIS do Evropy.

Podle experta na boj proti terorismu Davida Otta by tak džihádisté mohli proklouznout sítí, přičemž pro ochranu Evropy před spícími buňkami ISIS se dělá jen málo.

„Evropě a Západu hrozí vysoké riziko teroristického útoku ze strany jednotlivců, kteří se do země vplížili a vydávají se za spojence s USA,“ řekl Otto.

Dr. Jassim Mohamad, vedoucí Evropského centra pro protiteroristická a zpravodajská studia v Bonnu, také poukázal na to, že i když je jednotlivec odhodlán být hrozbou, tak země, jako je Německo, mají ze zákona zakázáno posílat je zpět do Afghánistánu.

„Nebezpečné osoby mohou být pod dohledem, ale žádná z nich nebude uvězněna a status pobytu může zůstat dočasný nebo omezený,“ řekl Mohamad.

„Můžete se spolehnout pouze na dokumenty a předchozí záznamy,“ řekl Otto. „Po pádu afghánské vlády panují obavy, že lidé budou mít falešné dokumenty, aby prošli. Navzdory různým opatřením skupiny jako ISIS a al-Káida povzbudí své sympatizanty, aby systém porazili.“

Každopádně je třeba si uvědomit, že muslim bude vždy na straně ISIS nebo Al Kajdy proti káfirům. A pokud se zdánlivě tváří přátelsky, pak nejde o nic jiného, než tzv. „takíju“. Nutno podotknout, že v tom jim pomáhají i vlády, které teroristy (za něž je třeba považovat všechny pravověrné muslimy) přiváží do svých zemí pod pláštíkem „tlumočníků a spolupracovníků.“ Přitom v Afghánistánu najímali tlumočníky jen Němci a Američané, něco málo i Francouzi a Holanďané. Ostatní země si anglicky hovořící tlumočníky půjčovaly. Navíc, je třeba si uvědomit, že po 20leté okupaci umí v Afghánistánu anglicky kdejaký pasáček koz.

Muslimové tak nakonec využívají jen toho, co se jim samo nabízí. Infiltrují evropské země za plné podpory obyvatelstva. Evropan už natolik zdegeneroval, že je ochoten ve své vlastní zemi akceptovat své budoucí vrahy či vrahy svých potomků. Přitom evropské země, které okupovaly Afghánistán, mohly už dávno zajistit ubytování kolaborantů v muslimských zemích, jichž je ve světě aktuálně asi 56 a další s tím, jak jsou jednotlivé země islamizovány, přibývají.

Proč se evropské země nedohodly třeba se severoafrickými zeměmi (Egypt, Maroko, Tunisko, Alžírsko..)? Proč nebyli Afghánci převezeni právě tam, ale do Evropy? Jednoduše proto, že tyto zrádné vlády – včetně naší – plní svoje zadání, k němuž patří i islamizace evropských zemí. Islám je hlavní zbraní globalistů proti Evropanům a jejich loutky budou v tomto směru vždy nápomocny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “ISIS posílá v invazní vlně další své vojáky do Evropy

  1. Tak to se Evropští vítači jistě tetelí blahem, že jim přibude jejich miláčků, a „integrační“ ziskové neziskovky jásají. Tak se alespoň urychlí jejich plánované is lamizace Evropy, zvláště když voličům je to jedno a jsou v klidu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.