Itálie: Pákistánec napadl dva muže a ženu motykou, oba muže těžce zranil

Itálie: Pákistánec napadl dva muže a ženu motykou, oba muže těžce zranil

Podle výpovědi Pákistánce mělo dojít k potyčce proto, že byl invazista údajně dvěma staršími Italy uražen. Těžko říct, jak vše bylo ve skutečnosti, oběti zatím nejsou schopny vypovídat a ani není jisté, že útok vzteklého Pákistánce přežijí, neboť oba muži jsou v nemocnici v ohrožení života. Lehce zraněná žena se zřejmě do potyčky připletla jen náhodou…

Dva muži byli zraněni velmi vážně a žena lehce, při útoku, který se odehrál včera ráno v jezdeckém centru Valle dei Mulini v Catanzaru.

Podle první rekonstrukce 28 letý Pákistánec včera ráno popadl motyku její násadou pak zbil dva muže ve věku 60 a 68 let a ženu ve věku 48 let.

Byl zatčen na základě obvinění z pokusu o vraždu.

Oba zranění muži jsou hospitalizováni v nemocnici Catanzaro na jednotce intenzivní péče v ohrožení života,  jejich stav je velmi vážný. Omezující opatření (umístění do vazby) oznámili karabiniéři stanice Catanzaro a operační a radiomobilní jednotka agresorovi v nemocnici, kde skončil kvůli lehkému zranění hlavy.

Útoku byli přítomni i další svědci, kteří byli v centru. Okamžitě byli přivoláni karabiniéři a sanitka.

Italská mainstreamová média již spekulují o tom, že hádka mohla být vyvolána po údajně rasistických narážkách obětí. Nicméně, to vše tvrdí zatím jen na základě výpovědi Pákistánce, výpovědi svědků, případně lehce zraněné ženy, snad během dneška skutečné pozadí útoku osvětlí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Pákistánec napadl dva muže a ženu motykou, oba muže těžce zranil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout