Chvályhodný čin Talibánců – přemalovali portrét kriminálníka Floyda

Chvályhodný čin Talibánců – přemalovali portrét kriminálníka Floyda

I v Afghánistánu se projevily dlouhé prsty politických neziskovek podporovaných bohatými globalistickými mecenáši, kteří uctívají zločince, narkomana a lupiče, který neváhal mířit nabitou zbraň na těhotnou ženu. Jeho obdivovatelé tak vytvořili nástěnnou malbu i v Kábulu, kde sousedila s dalšími aktivistickými počiny.

Image
takto vypadala zeď před přemalováním

Po úspěšném dokončení převzetí Afghánistánu Tálibán přemaloval nástěnné malby v Kábulu a nahrazoval je prohlášeními o vítězství, včetně té, na které byla vyobrazena ikona Black Lives Matter George Floyd.

Někteří respondenti vyjádřili šok nad tím, že v Afghánistánu skutečně existuje nástěnná malba George Floyda, ale to potvrzuje zpráva guardianu.

„Nástěnné malby se zabývaly vším od zabití George Floyda v USA a utopení afghánských uprchlíků v Íránu až po podepsání dohody mezi USA a Talibanem o míru a vraždu japonského humanitárního pracovníka,“ uvádí se v článku.

Image
namísto Floyda se objevil nápis oslavující vítězství Talibánu

Nástěnné malby byly vytvořeny skupinou s názvem Artlords, jejíž členové pokryli Kábul obrazy, z nichž některé nesly poselství sociální spravedlnosti a zesílily otázky práv žen, osm let předtím, než Taliban převzal kontrolu.

Původním cílem skupiny bylo podle jejích webových stránek „vydláždit cestu sociální transformaci a změně chování“. Ačkoli skupina tvrdí, že je nezávislá, Artlords má americkou základnu, která sídlí ve Virginii ve Spojených státech.

Takže samozřejmě jde zřejmě opět o neziskovku, která je velmi dobře placena svými sorosovskými mecenáši.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Chvályhodný čin Talibánců – přemalovali portrét kriminálníka Floyda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout