Francie: „Nezletilec bez doprovodu“ se vloupal do bytu, majitele pobodal

Francie: „Nezletilec bez doprovodu“ se vloupal do bytu, majitele pobodal

Takzvaní „nezletilci bez doprovodu“ jsou v multikulturně obohacovaných zemích velmi častými pachateli násilné trestné činnosti, ve Francii dokonce v tomto ohledu dominují. Drtivá většina z nich přijela do Evropy bez dokladů, tedy i věk je uváděn jen na základě toho, co sami řeknou. Že většina z nich zřejmě vůbec není nezletilých, je jisté.

V sobotu 25. září byl zatčen mladík. Je podezřelý z toho, že v Mérignacu (Gironde) několikrát pobodal obyvatele bytu při pokusu o útěk. V pondělí 27. září měl být předán na úřad pro mladistvé.

Vloupání se zvrhlo v útok nožem v pátek 24. září v Mérignacu (Gironde). Toho rána si obyvatel bytu všiml přítomnosti zloděje ve svém domě. Ten utekl, ale jeho oběti se ho podařilo chytit a přivést zpět do bytu a varovat policii.

Zloděj údajně několikrát bodl muže, do jehož domu se vloupal. Bezpečnostní vyšetřovatelé oddělení rychle identifikovali podezřelého. Ten, který se podle policejního zdroje „jeví jako velmi mladý, ne starší 15-16 let“, je ze zahraničí a je nezletilou osobou bez doprovodu.

Po zatčení v sobotu 25. září, byl vzat do vazby. Je již dobře známý policii za několik loupeží spáchaných v posledních měsících. Teenager dokonce obhajoval pobodání majitele domu, kam se vloupal a vysvětlil, že se chtěl jen bránit. V pondělí 27. září měl být předán na úřad pro mladistvé. Pobodaná oběť podstoupí 10denní léčení, lupič má poraněnou nohu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: „Nezletilec bez doprovodu“ se vloupal do bytu, majitele pobodal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout