Richard Gere, podporující invazi Afričanů do Evropy, bude svědčit u soudu proti Salvinimu

Ještě v době, kdy byla první vláda s premiérem Contem a Salvinim na ministerstvu vnitra, byly hlídané evropské hranice, což se nyní neděje. V té době se skutečně do Evropy dostalo jen velmi málo afrických invazistů, jejichž dovoz podporují i různé rádoby celebrity, včetně již zmíněného Richarda Gera. Nicméně nyní je situace zcela odlišná, Liga se přidala do Draghiho vlády a invaze trhá rekordy. To vše za podpory ministryně vnitra Lamorgeseové.

Richard Gere se už v minulosti objevil na lodích podvratných pašeráckých neziskovek, jimž přispívá nemalými částkami. Tam se objímal s africkými invazisty a nabádal k jejich stěhování do Evropy. Tento hollywoodský herec tak pomáhá zničit Evropu podobně, jako mnoho dalších mecenášů těchto podvratných neziskovek.

Ve své činnosti není osamělý, podobnému aktivismu se propůjčují i některé jiné hollywoodské hvězdy, například Clooney.

Tentokrát jde o již druhý soud. V tom prvním byl Salvini žalován italskou pobřežní stráží (byl zproštěn viny), nyní ho žaluje pašerácká neziskovka, kterou právě Gere podporuje…

World News: Pics: Richard Gere, Salma Hayek, George and Amal Clooney meet Pope Francis
Geere i Cloney podporují invazi, oba jsou i obdivovatelé Bergoglila…

Americký herec Richard Gere bude vypovídat v procesu s bývalým italským ministrem vnitra Matteem Salvinim jako svědek obžaloby, uvádějí italská média.

Matteo Salvini je obviněn z „únosu“ asi 150 převážně afrických ilegálů na palubě lodi neziskovky v roce 2019 za to, že odmítl umožnit cestujícím vylodit se na italském ostrově Lampedusa.

Během patové situace Gere nastoupil na loď na protest proti Salviniho tehdejší politice uzavřených přístavů, což je opatření oblíbené mezi Italy jako omezení nekontrolované invaze, ke které v té době docházelo a aktuálně k ní opět dochází.

Salvini v neděli na dvou shromážděních v Assisi a Cortoně řekl příznivcům, že přítomnost hvězdy amerického Gigola riskuje, že se proces promění v show.

„Pokud obžaloba předvolá Richarda Gerea, aby svědčil, pak zavoláme Checcovi Zalonemu a Lino Banfimu,“ žertoval vůdce Legy s odkazem na dva známé italské komiky. „Otázka, kterou si je třeba klást, je, kolik milionů eur z veřejných peněz bude tento soud proti Matteu Salvinimu stát?“

Salvini řekl, že Gereho zná jako herce, ale není si jistý, jaké ponaučení může Italům ohledně jejich zákonů nabídnout.

„Pokud se někteří lidé snaží změnit proces na show a chtějí vidět Richarda Gerea, nechte je jít do kina, ne k soudu,“ řekl a dodal, že požádá Gerea o autogram pro svou matku.

Gere má 23. října vypovídat v Palermu jako jeden z 26 svědků předvolaných prokurátory, což je skupina, jejíž součástí jsou také ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová, ministr zahraničí Luigi Di Maio a expremiér a vůdce Hnutí pěti hvězd (M5S) Giuseppe Conte.

Salvini trvá na tom, že je stíhán za „dělání jeho práce“, a řekl, že jednal pro zabezpečení italských hranic v souladu se společnou politikou dohodnutou se zbytkem vlády.

Řekl také, že proces je politicky motivovaný, protože v případě odsouzení nebude moci znovu kandidovat, což má v úmyslu udělat.

Loni v květnu byl Salvini očištěn v podobném případu týkajícím se ilegálů na palubě lodi pobřežní stráže Gregoretti v červenci 2019.

K uvedenému už jen dodávám, že politika uzavřených hranic je v Itálii od sestavení Draghiho vlády minulostí. V současné době – i přesto, že je Lega součástí vlády – zastává italská vláda politiku otevřených hranic…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Richard Gere, podporující invazi Afričanů do Evropy, bude svědčit u soudu proti Salvinimu

  1. Samozrejme,že Salvini nie je a nikdy nebol talianskym vlastencom a už vôbec nie ochrancom svojej krajiny či Európy pred migrantmi. Vždy odmietal vystúpenie z EÚ a NATO,požadoval rozptýlenie „prebytočných“ migrantov z Talianska po celej Európe /proti legálnej migrácii ako takej nikdy nič nemal – ilegálna, ako Slovanka mnohokrát naznačila, už dávno neexistuje/ , za svoju vlasť považuje Izrael, podporuje vstup Turecka a Kosova do únie a v súčasnej vláde sa de facto stal spolupáchateľom zločinov, ktoré páchajú černosi či moslimovia v Taliansku. Prípadné väzenie si tak plne zaslúži, aj keď paradoxne nie za skutky, ktoré mu pripisujú.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout