Francie: 17letá dívka byla unesena, znásilněna, vězněna a nucena k prostituci

Nemuslimské dívky jsou muslimy považovány za sexuální otrokyně. V Evropě jsou již pověstné muslimské znásilňovací gangy z Velké Británie, jejichž členové mnohdy ani nebyli dostatečně potrestáni. Zničili život tisícům dívek, přičemž jejich otrokyně byly nejčastěji ve věku 8-18 let!

I přesto bylo – a stále je – zakázáno tato znásilňování jakkoli spojovat s islámem. Ovšem je to právě islám, co nabádá muže ke znásilňování nevěřících žen. A toto znásilňování také legalizuje, vždyť třeba právě v Británii tato hromadná znásilnění stále pokračují, zatímco je jeden gang rozprášen, desítky dalších nerušeně znásilňují dál.

Aktuální případ se ovšem odehrál ve Francii a není rozhodně prvním, kdy byla dívka unesena, držena v zajetí a zneužívána k prostituci. Je navíc pravděpodobné, že podobných unesených dívek je ve Francii víc, jen se o nich neví, protože se jim nepodařilo utéct či na svůj případ upozornit. Kolik pohřešovaných dívek nyní slouží k podobnému účelu, zavřených v bytech muslimských ghett?

Unesena, znásilněna a prostituována… Vyšetřovatelé z brigády pro mladistvé minulý týden osvobodili 17letou dívku, která byla v rukou dvojice pasáků z  Épinay-sur-Seine (Seine-Saint-Denis).

23. srpna ráno vydali vyšetřovatelé soudní policie v Rennes (Ille-et-Vilaine) poplach. „Dozvěděli se, že mladá bretonská dívka byla držena proti své vůli v bytě v Epinay, kde byla donucena k prostituci,“ řekl zdroj blízký případu. Policisté poté do bytu v Rue de Paris vtrhli a dívku zachránili. Teenagerka byla převezena do bezpečí a její věznitel a pasák Malik, 23 let, byl zatčen a vzat do vazby v Paříži.

Dívka, která byla umístěna do útulku, říká, že ji po vstupu do pařížské oblasti přepadli a unesli dva muži. Pak byla několik dní nucena k prostituci. „Denně přijala tucet zákazníků, i když jim řekla, že už to nechce dělat,“ říká druhý zdroj.

Dívka dodává, že byla zamčená v bytě a že ji Malik několikrát znásilnil. Byl to on, kdo dával reklamy na specializovaném webu, zvedal telefon a řídil veškerou logistiku. Asistoval mu 22letý Willo, který přišel zajistit bezpečnost během návštěv klientů. Ten byl rychle identifikován vyšetřovateli, kteří ho zatkli 25. srpna v jeho domě v Epinay.

K uvedenému jen dodávám, že Seine-Saint-Denis je vyhlášenou multikulturní oblastí, kde žije asi 80% muslimů. Tato dívka není první unesenou mladou Francouzkou, nucenou v této oblasti prostituovat. V tomto ghettu byla dokonce nucena k prostituci i děvčátka mladší 10 let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: 17letá dívka byla unesena, znásilněna, vězněna a nucena k prostituci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout