Omar zavraždil 28bodnými ranami svoji belgickou manželku, činu nijak nelituje

Omar zavraždil 28bodnými ranami svoji belgickou manželku, činu nijak nelituje

Vraždy ze cti islám schvaluje, či dokonce doporučuje, neboť jsou součástí práva šaría. Bez jakýchkoli výčitek svědomí tak zavraždí manžel svoji ženu, bratr sestru či rodiče vlastní dceru. Společným jmenovatelem vražd ze cti je nejen islám, ale také absence jakýchkoli výčitek svědomí či lítosti nad obětí ze strany vrahů, jimiž jsou vždy rodinní příslušníci.

Právě vraždy ze cti nám tak ukazují jak zrůdný je islám, neboť Alláh či jejich lžiprorok Mohamed znamenají pro muslimy mnohem víc, než jakýkoli člen vlastní rodiny. Zavražděním neposlušné manželky, sestry, dcery či sestřenice tak uspokojí Alláha. A je-li spokojený Alláh, je-li čin následováním činů Mohameda, pak je vše naprosto v pořádku. Muslim je na takový čin dokonce pyšný.

Omar H. je za mřížemi ve vazbě čtyři a půl měsíce. Muž, který byl stíhán za úmyslnou vraždu, zasadil 18. dubna v rodinném bytě v Rochefortu své ženě Marianě 28 bodných ran. Na následky zranění zemřela ve věku 24 let. Byla matkou pěti dětí.

Čtyři a půl měsíce po tragédii Charlotte, sestra oběti, stále nerozumí Omarovu činu. Doufá, že vyšetřování řekne víc. „V tuto chvíli nic nevíme. Na druhou stranu v červnu došlo k rekonstrukci. Byla jsem tam s rodiči, protože jsme se stali občanskou stranou. Moje druhá sestra je pořád nezletilá, tak se rekonstrukce neúčastnila.“

Omar je tedy ve vazbě, jeho belgická manželka, která porodila ve svých teprve 24 letech již 5 dětí je mrtvá a její rodiče a sestra netuší, co je za tím. Přitom pokud by existovala v tomto směru jakákoli osvěta, pak by věděli, že nejde o nic výjimečného, právě Evropanky, které si vezmou muslima, se velmi často stávají oběťmi vraždy ze cti. Mnohem častěji, než rodilé muslimky totiž porušují islámem stanovená pravidla. A zřejmě i Mariana udělala něco, co podnítilo jejího manžela k vraždě. Něco, co se neslučuje s islámem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Omar zavraždil 28bodnými ranami svoji belgickou manželku, činu nijak nelituje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout