Španělsko: Tlupa Severoafričanů velmi surově zbila a okradla na ulici mladou dívku

Španělsko: Tlupa Severoafričanů velmi surově zbila a okradla na ulici mladou dívku

Španělsko je jednou ze dvou hlavních vstupních bran invazistů z Afriky do Evropy. Právě proto zde roste i násilná kriminalita, nejvíc to asi v poslední době pociťují Kanárské ostrovy a Baleáry, ale i španělské exklávy na severu Afriky a celý jih země. Španělská vláda je totiž podobně, jako ta italská, k invazi velmi vstřícná. Invazisté se zde podobně, jako v Itálii, často pohybují v tlupách, přičemž loupí, znásilňují, prodávají drogy nebo jen pro zábavu napadají kolemjdoucí.

Invazisté se velmi často stahují do velkých měst, kde lépe kvete drogový byznys. A výjimkou tak samozřejmě není ani španělské hlavní město.

Centrum Madridu bylo v časných ranních hodinách místem velmi násilného útoku, jehož obětí byla mladá dívka. Napadl ji gang tuctu mladých Severoafričanů. Napadli také pár přátel, s nimiž šla po ulici, aby je okradli.

Byli zbiti až natolik, že dívka, která přišla o několik zubů, byla ponechána silně krvácející na ulici. Dívka byla oloupena o mobilní telefon a hodinky. Policejní zdroje uvedly, že čtyři útočníci byli zatčeni. Národní policie zatkla čtyři mladé Maročany poté, co dostala tip od ochranky metra, která se procházela po okolí.

Oběť silně krvácela: údery způsobily, že přišla o nejméně dva dolní zuby a několik dalších jí bylo vyraženo z horní čelisti. Lékaři rychle dorazili a odvezli ji do nemocnice Gómez Ulla. Dívka musela podstoupit plastickou operaci.

Policejní zdroje uvedly, že čtyři zatčení lidé uprchli směrem na Puerta del Sol, kde je zadrželo hlídkové auto, které je hledalo na základě popisu obětí, které vysvětlily, že byly „napadeny hyenami“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Tlupa Severoafričanů velmi surově zbila a okradla na ulici mladou dívku

  1. Španělé vítají a nesou následky, kdy asi jim není líto vlastích obětí, ve jménu páchání „dobra“ , a těžko říci kdy svou touhu býti mučedníky opustí, a zda vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout