Evropští muslimové považují Evropu za dobytou, už jen čekají, až káfiry přečíslí

Evropští muslimové považují Evropu za dobytou, už jen čekají, až káfiry přečíslí

Islám je ze své podstaty nereformovatelný. Pokud by ho jakkoli reformovali, nebyl by to už islám. I to je důvod, proč jsou muslimové, kteří pečlivě nepraktikují a nepodřizují se právu šaría, považováni za odpadlíky.

Už v minulosti prohlásily vysoké islámské autority, že při nastolování chalífátu v Evropě budou jako první zlikvidováni právě odpadlíci. Pak teprve budou následovat všichni ostatní, pro islám nepřijatelní (např. homosexuálové, ženy, odmítající nosit hižáb či bezvěrci, odmítající konvertovat či platit džizju apod…).

Mnoho muslimů se však v Evropě integrovalo jen zdánlivě, prochází totiž fází takíji (přetvářky). Ti samozřejmě za odpadlíky považováni nejsou, ostatně, zpravidla se zvládnou včas dostat  ze své role. Muslim, procházející touto fází, nejde jen tak odlišit od skutečného odpadlíka. V rámci muslimské přetvářky může totiž například žena odhodit hidžáb, muslim může v přetvářce pít alkohol i jíst vepřové maso a dokonce může i naoko konvertovat. To vše je v rámci džihádu povoleno.

Jediný způsob, jak odlišit muslima, který provozuje tzv. takíju od skutečného odpadlíka je „test oddanosti Mohamedovi“.  Žádný muslim by totiž nikdy neudělal nic, čím by urazil jeho lžiproroka, Mohamed je pro něj víc než jeho rodiče či vlastní děti. Muslim, který tvrdí, že je odpadlík, by neměl mít problém namalovat a vystavit karikaturu Mohameda nebo roztrhat či spálit kopii Koránu. Ovšem oddaný muslim toto nikdy neudělá. Klidně před vámi zkonzumuje vepřové a zapije ho pivem, které bez problému „zazdí“ i něčím tvrdším. To vše je v rámci džihádu povoleno.

Ale nikdy neponičí Korán a neponíží Mohameda.

Nepochybujte o tom, že v Evropě nyní probíhá džihád, jemuž snad poprvé v historii pomáhají i evropští politici, včetně naší vlády, která sem dovedla víc muslimů, než jakákoli jiná vláda předtím. Všichni muslimové na evropské půdě jsou džihádisté, včetně oněch údajných „tlumočníků,“ jak se dnes říká doktorům a inženýrům z roku 2015…

Německo a Rakousko muslimové víceméně považují za své chalífáty, kde už nepotrvá dlouho, než je plně převezmou. Vlády obou zemí jsou islámu vstřícné (ať navenek tvrdí cokoli) a muslimů rok od roku přibývá. Sorosův zoufalec Kurz, který byl v roce 2015 na ministerstvu zahraničí na sekci integrace coby velmi nadšený vítač, je samozřejmě jedním z původců islamizace Rakouska. O Německu ani nehovořím, končící Merkelová „rozorala“ celou Evropu, nejen Německo.

Po skandálním zjištění o tom, jak muslimové v Rakousku připravují převzetí země (s podporou vlády – viz tento článek) se prakticky na totéž přichází v Německu.

Mnoho strůjců islamizace provádí a doporučuje taktické zamlžování a trivializaci nemuslimů, dokud nepřijde čas na převzetí země. Například Ibrahim El-Zayat, který je považován za hlavu Muslimského bratrstva v Německu a v roce 2008 byl v egyptské nepřítomnosti odsouzen k deseti letům vězení za praní špinavých peněz ve prospěch zakázané organizace. Tento extrémně zaneprázdněný muslimský úředník prohlásil:

„Německo je naše země a je naší povinností to pozitivně změnit.  S pomocí Alláha z něj udělejme náš ráj na Zemi a dejte jej k dispozici islámskému ummě.“

Předseda Ústřední rady muslimů v Německu Nadeem Elyas  roku 2006 zcela jasně oznámil:

„Sekulární ústavní stát zde bude jen do doby, dokud budou muslimové v menšině“

Základním cílem  islámu je zrušit demokracii a vytvořit Islámský stát. Předseda Ústřední rady muslimů v Německu do roku 2010 Ayyub Axel Köhler to překvapivě otevřeně popsal ve svých „Modelech islámu“ už  v roce 1981, kdy sám potvrdil neslučitelnost islámu s demokracií.

K uvedeným by bylo možné přidat spoustu dalších výroků a opět připomínám, že průzkumy nedávno prokázaly, že právě v Afghánistánu, odkud si nyní dovážíme základnu budoucí islamizace země, požaduje právo šaría 99% lidí – muži i ženy. Všimněte si, že ani jedna z toho mála žen, které byly vidět na různých záběrech po příletu do ČR, neodhodila hidžáb. To znamená, že tyto rodiny patří k oněm 99%. Budou tak dělat maximum pro to, aby alespoň pro své potomky ten chalífát u nás zajistili..

Islámský princip takíji, úmyslného zamlžování a lhaní, je vždy ospravedlněn oddanými muslimy, pokud slouží k šíření islámu. Lhaní je tak velmi důležitou součástí islámu, muslim, který nelže nemuslimovi, je špatný muslim. Čím lépe se umí muslim přetvařovat, tím více je mezi džihádisty ceněn. Jsem si naprosto jista, že v běžném životě byste nikdy neodhalili člena nejzákeřnější a nejnebezpečnější islámské skupiny – Hizb ut Tahrír (detailněji jsem o skupině psala zde nebo zde).

Tato skupina dbá na infiltraci politiky, univerzit a různých neziskovek, násilí však vyznává až v závěrečné fázi džihádu, k níž krev neodmyslitelně patří, případně v sebeobraně. Právě tito džihádisté, jichž je  plná Evropa, jsou skutečnými mistry lhaní a přetvářky – o to jsou však nebezpečnější. Většinu z nich nepoznáte – před káfiry se nevyhýbají ani alkoholu a ženy mohou být v této fázi džihádu odhalené.

Důkazů o tom, že muslimové považují Evropu za dobytou, je mnoho. I přesto je většina Evropanů v klidu a nemají problém s tím, když se v jejich blízkosti objeví nová mešita nebo kebabárna. Až ovšem zjistí, že žijí v chalífátu, pak bude příliš pozdě….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Evropští muslimové považují Evropu za dobytou, už jen čekají, až káfiry přečíslí

  1. Je to tak, jak je popsáno v článku.
    Ale k zamyšlení je jedna věc. Není to ještě tak dávno, kdy muslimové žili vedle jinověrců v pohodě.
    Dokonce i třeba k lidem vyznávajícím judaismus byli daleko tolerantnější, než křesťané.
    Něco se stalo, realita je, že nejdříve začali Evropané pronikat k nim, zavádět jim tam svoje pořádky. No, a dneska se to obrátilo.
    Ne vždycky vítězí schopnější civilizace, vlastně asi nikdy, příkladů je mnoho. Nejenom Říše Římská byla rozvrácena pologramotnými barbary. Ti napapaní postupně vyměknou a ti hladoví převezmou jejich zemi. Přežraný intelektuál už neví roupama co by. Vymýšlet koniny je jeho hobby. ?

  2. Technicky by se Evropané ubránili snadno, kdyby chtěli, a v tom je ten háček, že elity bránit svůj lid nechtějí, naopak jej chtějí předhodit mlslimům jak lovnou zvěř a s is lámem vládnout. Nakonec se poperou sami mezi sebou a ještě budou prosit „svůj“ lid o pomoc, což by ale lid měl udělat, protože se ony vůdce zvolil. Vyřídit by si to s těmi zrádci měl potom. Ale nejlepší je stejně prevence, kdy máme ještě šanci se těm bojům o moc, svobodu a přežití, vyhnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout