V italském Livornu řádila tlupa 40 Severoafričanů

V italském Livornu řádila tlupa 40 Severoafričanů

Stále více evropských měst se díky multikulturnímu obohacení stává bojištěm znepřátelených muslimských gangů. Tato města se tak postupně podobají mnohem víc Africe nebo Blízkému východu.

Asi čtyřicet invazistů se honilo se zbraněmi: noži, holemi, meči. Křičeli a devastovali vše, co jim přišlo do cesty: auta, stoly, židle, bariéry. Do toho bojovali i vzájemně mezi sebou a stříleli červené dýmovnice. Jeden ze Severoafričanů, který měl na hlavě tmavou baseballovou čepici, se vrhl na auto, které před ním nejprve začalo zrychlovat, poté bylo slyšet skřípání brzd. Někdo totiž trefil zadní okno klackem. Afričan se pustil do další demolice auta…

Vypadalo to jako scéna, která pochází z periferie civilizace, z válečných zón nebo ze čtvrtí, kde vládne bezpráví. A ve skutečnosti jsme v italském městě, jsme v Livornu, městě, které bylo vždy řízeno levici, která chce znovu osídlovat čtvrti dováženou špínou.

Přes Buontalenti, v centru města, coby kamenem dohodil od největšího krytého trhu v Evropě, došlo k bitce, po níž zůstala zpustošená ulice. Minulou středu těsně po 21.30 zde začala afroislámská partyzánská válka.

S největší pravděpodobností se jednalo o vyrovnání účtů, na kterém se podílelo asi čtyřicet ilegálů (všichni Tunisané, kteří dorazili loděmi) kvůli kontrole obchodu s drogami v této oblasti města.

Majitel baru, který v té době obsluhoval poslední zákazníky, líčí: „Zdálo se mi, že jsem v Bagdádu. Dokončoval jsem směnu a první věc, kterou si pamatuji, je pocit podivného zápachu, jako těkavé látky. Záhy jsem pochopil, že to byly dýmovnice a vypukl boj. K boji použili všechno. Taky jsem slyšel výstřely. Mezi zákazníky, kteří tu v té době byli, byla také těhotná žena, schoval jsem ji v koupelně. A pak jsme se zamkli, dokud nebylo po všem.“

Po těch deseti minutách šílenství zůstal jeden člověk na zemi, pobodán. Je to pětadvacetiletý Tunisan, který byl sanitkou převezen do nemocnice. Druhá osoba – stejný věk a národnost – dorazila do nemocnice pěšky. Výsledek jsou tedy dva zranění, ne ve vážném stavu. Ale soudě podle velkého množství krve na asfaltu, bylo zřejmě zraněných víc. Ostatní se pravděpodobně ošetřili sami.

Podle toho, co potvrdili vyšetřovatelé, nebyli žádní lidé zastaveni, zatčeni ani nahlášeni. Vyšetřování je v plném proudu, stále v rané fázi. Také byly pořízeny soukromé záběry a záběry městské kamery, které se nyní vyhodnocují.

Obvyklé zbytečné vyšetřování. Vzhledem k tomu, že se nejedná o bezpečnostní, ale demografickou otázku. Vyřešit to lze jedině masovým vyhoštěním milionů Afroislamistů. K tomu ovšem v levicovém Livornu, jehož starosta je nadšeným vítačem (a tamní prokuratura si s ním souzní), zřejmě nikdy nedojde..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V italském Livornu řádila tlupa 40 Severoafričanů

  1. BLM šialenstvo nepozná hraníc. Na teletexte ČT som zachytil správu, že multikultúrna stoka a metropola 4. ríše Brusel plánuje pomenovať ulicu po zavraždenej nigérijskej prostitútke! /Tipujem,že sa stala obeťou belocha./ Slovanka by mohla zistiť podrobnosti na alternatívnych alebo aj mainstreamových serveroch a uverejniť na túto tému článok.

  2. To je to neštěstí, že si onu multikulturu lidé v Livornu sami zvolili, pak jim není pomoci. Bohužel, tím ohrožují nás, páč až bude západní Evropa exotickou kulturou přesycena, bude se tlačit i k nám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout