Berlín: Afghánec několikrát vrazil ženě nůž do krku, vadilo mu, že jako žena pracovala

Berlín: Afghánec několikrát vrazil ženě nůž do krku, vadilo mu, že jako žena pracovala

Zdá se, že žena zřejmě nebyla ani Afghánka a dokonce ani nijak příbuzná s Afgháncem. Tomu jednoduše vadilo jen to, že žena, na níž náhodně narazil, zahradničí. Samozřejmě se již od samého začátku hovoří o psychickém onemocnění…

29letý muž několikrát bodl na ulici zahradnici nožem do krku  – stejně jako muže, který chtěl pomoci oběti. Zdánlivě duševně nemocnému pachateli údajně vadilo, že žena pracuje. Vyšetřovatelé nyní také zkoumají islámský motiv.

29letý muž údajně několikrát bodl 58letou ženu do krku v zelené oblasti Berlína. Zahradnice byla vážně zraněna, jak oznámila policie. Podezřelého, který má afghánské občanství, údajně trápila skutečnost, že oběť pracovala, i když je žena. Podle současného stavu vyšetřování pravděpodobně sehrála roli v trestném činu duševní choroba, jak vysvětlují úředníci. 66letý muž, který spěchal ženě na pomoc, byl Afgáncem také bodnut do krku..

Generální prokuratura a Státní bezpečnost Státního kriminálního policejního úřadu vyšetřují detaily zločinu a jeho pozadí – také z hlediska možného islámského motivu. Policie podezřelého zadržela. V Německu je od roku 2016.

Podle policie se útok odehrál v sobotu odpoledne ve čtvrti Wilmersdorf. Obě oběti se podrobily operaci v nemocnici. Obviněný má být v průběhu dnešního dne předveden před vyšetřujícího soudce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Berlín: Afghánec několikrát vrazil ženě nůž do krku, vadilo mu, že jako žena pracovala

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout