Mladí odpůrci islamizace Švédska rozdávali před střední školou propagační letáčky, vyvolali poprask (video)

Mladí odpůrci islamizace Švédska rozdávali před střední školou propagační letáčky, vyvolali poprask (video)

Jen velmi málo lidí u nás ví, že ve stále více evropských zemích jsou odpůrci multikulturalismu a muslimské invaze především mladí, přičemž sluníčkáře najdete spíš ve starší a střední generaci. Mladí pod 25 let jsou naopak stále více podporovatelé tvrdě antisystémových stran. Tedy zatímco u nás, ve Španělsku, Rakousku nebo v Německu jsou mladí voličskou základnou systémových stran (Zelení, Piráti, socani), v jiných zemích tomu tak již není.

Například v Holandsku volí mládež nejvíc stranu Geerta Wilderse, podobně, jako je tomu ve vlámské části Belgie, kde mladí v drtivé většině volí protiislámskou pravicovou stranu Vlaams Belang. Stejné je to i v Dánsku a Finsku, kde je mládež hlavní volební základnou antisystémových stran a ve Švédsku se začíná nejmladší generace profilovat úplně stejně.

Mládež je dokonce hlavní členskou základnou strany Alternativa pro Švédsko, která je tvrdě antisystémová a to tak, že ji již mnohokrát chtěli ve Švédsku zakázat. Strana není ve švédském parlamentu, neboť pro většinu Švédů je zatím příliš extrémní, ale na příští rok si již dělá ambice na parlamentní posty. Voliče nachází hlavně u mladých, kteří jsou stále více zastánci tohoto typu politiky. Ve Švédsku tak došlo k velmi zajímavému jevu – antisystémové strany volí převážně buď lidé nad 65 let nebo naopak pod 25 let. Názorově si tak sedla nejstarší a nejmladší generace.

Mladí se navíc nebojí vyjít ven a demonstrovat nebo rozdávat letáčky Alternativy pro Švédsko (volby budou ve Švédsku asi za půl roku) – strany, která je tvrdě proti islamizaci, přijetí eura, je proti EU i NATO. Nebáli se ani přijít propagovat stranu před střední školu, pověstnou tlačením propagandy LGBT (jak můžete vidět na videu). Aktivistickým učitelům však sklaplo, když se mládeže zastal i policista…

Skupina učitelů na střední škole Anny Whitlockové reagovala agresivně, když se objevila protiimigrační mládež, aby rozdávala studentům letáky. Pak musela policie učitelům vysvětlit, jak se věci mají.

„Demokratické v této společnosti je, že takové věci můžete dělat,“ říká důstojník v klipu z incidentu.

Mladí lidé rozdávali letáky ze strany Alternativa pro Švédsko, když se objevila skupina učitelů a různými způsoby se je snažila donutit k odchodu.

Přítomna byla i ředitelka školy Maria Svantesson Bohlinová, která se snažila tvrdit, že aktivisté nesmí „stát u vchodu do školy“.  Mladí Švédové učitele i ředitelku ignorovali a podpořeni policistou pokračovali v rozdávání letáků…

Video je sice ve švédštině, ale není třeba rozumět. Na videu je znát bezradnost a vztek učitelů, kteří doufali, že policista protimigrační mládež vyžene či dokonce zatkne.

K tomu lze dodat jediné: Víc takových mladých, jednou bude potřeba, aby zemi někdo „vybojoval“ zpět…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “Mladí odpůrci islamizace Švédska rozdávali před střední školou propagační letáčky, vyvolali poprask (video)

 1. U nás je to přesně naopak.
  Dneska jeden “ historik “ vykládal, že žije ve Švédsku se slovenskou manželkou.
  Že se necítí být ani Čech, ani Švéd, že ve Švédsku národnost nehraje žádnou roli.
  Není nutné znát jazyk domácích, každý si mluví jak chce.
  Docela by mi zajímalo, jestli to stejně cítěj i přistěhovalci, jestli se už také přestali cítit být Nigerijci anebo Afghánci.
  Skoro bych řekla že asi né.

   1. To je mi jasné. Ale ten člověk na ČRo tvrdí, že ve Švédsku nikdo neprožívá svou národnost, jako kdysi, v minulosti.
    Jeho děti mluvěj švédsky, slovensky a česky, měl velký problém, vyplnit ve škole rubriku národnost. Považuje to za relikt minulosti.
    ?
    Docela by mi zajímalo, jestli těm žvástům sám věří, anebo jestli si cintá pentli pro peníze, ale vyjde to nastejno.

 2. Učitelé jsou již pátou kolonou a nástrojem neomarxistů po několik desetiletí, a tak jsou v té své ideologii ponořeni, že jejich mysl není schopná se vůbec ani zamyslet nad tím co činí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.