Ve Švédsku praskly lži o afghánských tlumočnících. Lže i naše vláda?

Ve Švédsku praskly lži o afghánských tlumočnících. Lže i naše vláda?

Jak uspokojit globalisty a tedy především Brusel a umlčet vlastní obyvatelstvo, které nemá o multikulturní obohacování zájem? Co tak přijít s pohádkou o tlumočnících! O chudácích, kteří pracovali přímo v Afghánistánu s vojáky, kterým tlumočili, většinou anglicky. U nás jde údajně o několik set tlumočníků plus jejich rodin. Od začátku jsem si říkala, že podle toho měl snad každý náš voják svého tlumočníka.

Nebo že by šlo jen o způsob, jak uspokojit na jedné straně Brusel a na druhé straně přesvědčit odpůrce muslimské invaze o tom, že musíme přijmout stovky tlumočníků, kteří pro nás tlumočili, aby je i s rodinami nezamordoval Talibán? Kvóty by tak byly samozřejmě splněny hned několikanásobně. Tupý ovčan, který jinak invazi nepodporuje, by podpořil dovoz pár desítek tisíc džihádistů ze středověku a globalisté by si mnuli ruce….

Ve Švédsku se ve stejnou dobu jako u nás otevřela tatáž otázka a migrační agentura spolu s korporátními médii se snažila přesvědčit Švédy o tom, že měla švédská armáda v Afghánistánu tlumočníky, jimž je třeba pomoci. Nyní však následoval skandál, který ukázal, že s tlumočníky se má vše úplně jinak…

Otázka tlumočníka se stala ve Švédsku stranickým bojištěm počátkem tohoto týdne poté, co Umírnění dali najevo, že chtějí umožnit afghánským tlumočníkům, aby přišli do Švédska, protože se situace v zemi opět vyhrotila a všechny deportace tam byly zastaveny migrační agenturou s odvoláním na zhoršující se bezpečnostní situaci.

Ale podle všeho o této možnosti nikdo nekomunikuje. Švédské ozbrojené síly také uvádějí, že informovaly vládu, že Švédsko za posledních sedm let nenajalo v Afghánistánu žádné tlumočníky, což podle něj činí tvrzení Morgana Johanssona, který tvrdí, že tlumočníky najímalo, ještě pozoruhodnějším.

Od roku 2014 Švédsko v případě potřeby zaměstnává tlumočníky zaměstnané německými ozbrojenými silami, s nimiž spolupracuje v Afghánistánu. Žádní vlastní tlumočníci nebyli přijati. Německo dalo jasně najevo, že je za tyto tlumočníky odpovědné a že neočekává, že by Švédsko v této oblasti Německu jakkoli pomáhalo.

Umírnění se v poslední době v migrační politice rétoricky přiblížili Švédským demokratům. V pondělí však strana učinila prohlášení, že všechny osoby v Afghánistánu, které různými způsoby pomohly švédské vojenské pracovní skupině, musí být nyní považovány za osoby s důvody ochrany založené na azylu. Tyto osoby by měly být přepraveny do Švédska, aby se zde mohly usadit. Celkem má jít až o 10 000 lidí.

Vláda nyní oznamuje, že v této věci mění názor, a přestože ozbrojené síly popírají, že by byla dosud zavedena nějaká aktivní opatření k nalezení těchto lidí v Afghánistánu, informace od ministra pro migraci signalizují, že tomu tak může být. Neexistují však žádné informace o tom, jak má být jejich vyhledání prováděno v praxi a jak budou všichni tito lidé přepraveni do Švédska, kde budou žít a tak dále…

Tolik tedy ze Švédska, kde se vláda pod záminkou nutnosti pomoci „jejich“ tlumočníkům rozhodla, že tyto tlumočníky i s rodinami dopraví do země a zajistí jim azyl. A to i přesto, že armáda potvrdila, že tlumočníky najímalo Německo, přičemž tyto tlumočníky pak využívali i Švédové a Němci se o ně nyní hodlají postarat.

Nebylo to náhodou tak, že tlumočníky od inkriminovaného roku 2014 najímali pouze Němci a třeba i Američané, přičemž poté je využívali všichni ostatní? Jak známo, tak v Afghánistánu se využívali tlumočníci se znalostí angličtiny, tedy tlumočníci najatí například Německem mohli být flexibilně využíváni pro všechny evropské vojáky, bez rozdílu.

Těžko říct, jak vše bylo ve skutečnosti, jisté ovšem je, že minimálně ve Švédsku se pokusila vláda o jistý podvod když tvrdila, že využívali svoje tlumočníky, aby se posléze zjistilo, že armáda využívala jen ty německé. Ovšem i přesto si hodlá tamní vítačská vláda do země dopravit 10 tisíc Afghánců, což je ostatně u švédské vlády očekávané. A co naše vláda, bude vítat naše (německé?) tlumočníky se stejným nadšením jako ta švédská?

A vůbec, jde při počtech tlumočníků, které jednotlivé země údajně hodlají i s rodinami přivítat, skutečně o tlumočníky? To by jich tam totiž museli využívat pěkných pár tisíc…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Ve Švédsku praskly lži o afghánských tlumočnících. Lže i naše vláda?

  1. I u nás je to jedna velká lež. Totiž ani naše armáda tam nebyla vítána a byli jsme tam jako okupanti. USA tam založili požár a teď chtějí, abychom to za nhě hasili.
    VF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout